ГоловнаНовиниПредметні тижні

Category Archives: Предметні тижні

” Мова – код нації”

У рамках тематичного тижня в нашому закладі було проведено заходи, присвячені Дню української писемності та мови. Для учнів нашого ліцею вчителями – філологами Матвієнко І. В. та Бажан Т.В. були проведені філологічний інтелектуальний конкурс ” Це мова моя, це мова моєї країни” та виховний захід “Мова – код нації”. Де учні мали змогу проявити свої знання з української мови та  позмагатись впродовж командної роботи у своєму класі.  А завершився тиждень загальношкільним святом « Мово наша мово, мово калинова…». У заходах брали участь учні всих класів, що дозволило створити атмосферу любові й поваги до рідного слова. Свято запам’яталося всім.

Тиждень фізики

Тиждень фізики в Потіцькому ліцеї
Метою організації та проведення заходів під час предметного тижня є пропаганда фізичних знань, підвищення інтересу учнів до вивчення фізики, розвиток учнівської ініціативи й творчості.

Тиждень математики та інформатики (день 3)

Чи берете ви телефон та відкриваєте соцмережі одразу після того, як прокидаєтесь? Скільки часу ви витрачаєте на інтернет, відеоігри та сидіння перед комп’ютером? Як впливають шутери на реальне життя? Сьогодні учні в рамках тижня математики та інформатики переглянули випуск проєкту «Ігри розуму» в якому лікар-психіатр Олексій Кругляченко розповів про комп’ютерну залежність.

Read more… →

Тиждень математики та інформатики (день 2)

Протягом другого дня тижня математики та інформатики було проведено конкурси: “Кращий математик класу” для учнів 5, 6 класів та “Кращий інформатик класу” для учнів 5-11 класів. Також, учні спробували свої сили в розгадуванні кросвордів з різних тем математики та інформатики.

Read more… →

Тиждень математики та інформатики (день 1)

Сьогодні розпочався тиждень математики та інформатики в нашому ліцеї. Учні 5 та 6 класів взяли активну участь у інтернет-олімпіаді з математики та інформатики на сайті https://naurok.ua/student/events. Виконуючи цікаві та різноманітні завдання, учні розкрили потенціал своїх здібностей.

Read more… →