ГоловнаНовини2019Жовтень

Monthly Archives: Жовтень 2019

Чисте довкілля

Перед осінніми канікулами учні нашої школи разом з учителями та працівниками навчального закладу здійснили прибирання пришкільної території. Спільна праця на свіжому повітрі об’єднує дитячий колектив у міцну та дружну команду. Під час такої роботи вихованці школи вчаться дбати про довкілля та допомагати один одному.

Адміністрація школи висловлює щиру подяку всім, хто долучився до цієї благородної справи.

Пам’ятка для учнів та батьків на період осінніх канікул

До уваги батьків та учнів!

      З метою попередження нещасних випадків, травматизму та недопущення створення кримінальних ситуацій, адміністрація Потіцького НВК “ЗОШ  І-ІІІ ступенів – ДНЗ» та класні керівники просять Вас ознайомитись із правилами безпеки під час осінніх канікул.

Будьте обережні та обов’язково дотримуйтесь усіх правил безпеки при:

  • користуванні газовими та електричними приладами;
  • не допускайте ігор з вогнем, не дозволяйте самостійно розводити багаття, палити листя, бур’ян;
  • не допускайте ігор на будівельних майданчиках та біля них;
  • пам’ятайте: дорога та залізниця – не місце для ігор та безпечної поведінки.

        Щоб уникнути електротравм, категорично забороняється: наближатися до обірваних проводів ближче 8 м.; залазити на опори ліній електропередач; відчиняти двері та проникати в трансформаторні підстанції.

       Обов’язково наголошуйте доньці чи синові (при відсутності дорослих вдома) про те, що не можна відчиняти двері незнайомим особам.

.      Обов’язково наголошуйте дітям про небезпеку, яка чатує на них:

  • у громадському транспорті;
  • при поводженні з собаками та іншими тваринами (свійськими та дикими);
  • під час грози (блискавка).

     Перед кожною зустріччю дитини з вулицею не забувайте ще раз нагадати Правила дорожнього руху (особливо це стосується користування велосипедом, роликами). Не дозволяйте доньці чи синові бути на вулиці без нагляду дорослих у вечірній та нічний час. Слідкуйте за гігієнічними вимогами щодо харчування дитини (особливо це стосується вживання грибів). Пам’ятайте про спокуси, які виникають перед сучасною молоддю: куріння, пияцтво, наркоманія (у зв’язку зі становленням характеру Вашої дитини, прийміть до уваги те, що ніхто з підлітків не застрахований від них). Особливу увагу зверніть на те, з ким спілкується ваша дитина.

      Наголошуйте про те, щоб діти нічого чужого не брали та своєю поведінкою не створювали криміногенної ситуації (бійки, крадіжки, брутальна поведінка).

ОБЕРЕЖНА ПОВЕДІНКА ПІД ЧАС КАНІКУЛ – ЗАПОРУКА ЖИТТЯ І ЗДОРОВ’Я!

Свято Осені

Журливо музика заграла,
І закружляло в вальсі листя.
В країну осінь завітала
Красива, сонячна, барвиста.

23 жовтня у нашому навчальному закладі відбулося надзвичайно цікаве Свято Осені, яке підготували вчитель 2 класу Хоменко Олена Володимирівна та асистент вчителя Сорока Галина Петрівна.
Це незабутнє свято подарувало чудовий настрій усім: і юним учасникам, і вчителям, і, звісно ж, гостям.

Мітинг-реквієм

16 жовтня учні нашої школи були присутні на перепохованні 57 воїнів, загиблих у роки Другої світової війни. З цієї нагоди у селі Ходорів відбувся мітинг – реквієм. Представники влади, духовенства, громадськість та військові зібрались на почесну подію, аби достойно вшанувати пам’ять загиблих