ГоловнаГоловна

Головна

 • 9 вересня – День здоров’я, фізичної культури та спорту.

  Ми всі спритні та спортивні!
  До змагань готові:
  всі бадьорі та веселі,
  вигляд маємо – чудовий!

  З 11 по 15 вересня проходив у нашому закладі Олімпійський тиждень. Учитель фізичного виховання, Лапко В.В., провів серед учнів 5-11 класів змагання з легкої атлетики, футболу та волейболу «Фізкультуру люблять всі і дорослі, і малі». Організація таких змагань сприяє вихованню дружби, співпереживання, умінню радіти успіхам, досягати результатів, зміцнювати здоров’я дітей, створювати позитивний та піднесений настрій.

 • 8 вересня – Міжнародний день грамотності

  Міжнародний день грамотності – свято, що відзначається щорічно 8 вересня та символізує досягнення усього людства, адже грамотність – це один із критеріїв, який відрізняє прогресивне суспільство від примітивного. 8 вересня в нашому навчальному закладі активістами учнівського самоврядування проведено відеодайджест:  хвилини інформування « Грамотність запорука успіху людини».

 • Благодійна акція “Перше вересня без квітів”

  Першого вересня під час святкової лінійки на шкільному подвір’Ї були встановлені спеціальні скриньки, в які батьки, учні та гості свята могли залишити свій донат на підтримку ЗСУ. Дякуючи всим небайдужим вдалося зібрати 10 700 грн. Ці кошти були передані волонтерам та спрямовані на потреби військовослужбовців Збройних Сил України. Учні, батьки та вчителі зібрали кошти для українських військових в знак подяки за їх мужність, героїзм та стійкість. Дана акція – це чергове висловлювання вдячності та підтримки нашим Героям!

 • День знань – 2023 в нашому ліцеї !!!

  Нехай цей рік розпочнеться вдало і проходить успішно, нехай кожен день знаменується хоч і маленькою, але перемогою, нехай отримані знання і навички відкривають вам нові двері до мрій, інтересів і рекордів.

  Мирного неба!!! Все буде Україна!!!

  Наші першокласники!!!

  https://youtu.be/XP_gqPEERcg
 • Засідання педагогічної ради

  Невпинно збігають останні серпневі дні. Незабаром дітвора повернеться після літнього відпочинку у свої оновлені, відремонтовані за літо, класи, де їх з нетерпінням чекатимуть вчителі. Ось і сьогодні 25 серпня у нашому ліцеї відбулась перша педагогічна рада.

  На засіданні було розглянуто ряд ключових питань, зокрема про організацію навчального 2023-2024 року та поставлено завдання на новий навчальний рік.

  З добрим початком!
  Нехай нам усім щастить у новому навчальному році!