ГоловнаГоловна

Головна

 • 22 січня День Соборності України та 105-річниця проголошення незалежності Української Народної Республіки
  105 років тому – 22 січня 1918 року – Українська Народна Республіка проголосила незалежність і боролася за право бути «самостійною, ні від кого незалежною, вільною, суверенною державою українського народу».

  22 січня 1918 року вперше у XX столітті українці проголосили незалежність власної держави – Української Народної Республіки. 24 серпня 1991-го відбулося її відновлення.

  Проголошення соборності УНР і ЗУНР 22 січня 1919 року – історичний акт об’єднання українських земель в одній державі, що увінчав соборницькі прагнення українців, розділених кордонами тогочасних імперій. На початку ХХ століття після падіння імперій українці об’єдналися у власній державі. Сьогодні, через трохи більше століття після проголошення Акта Злуки, ми обʼєднані у відстоюванні своєї незалежності і держави.

  Термін «соборність» має кілька значень. Це й об’єднання в одне державне ціле всіх земель, заселених певною нацією на суцільній території. І духовна консолідація всіх громадян держави, їх згуртованість, незалежно від національності. Соборність – це також територіальна цілісність держави. У єдності наша сила!!!

 • Новорічні вітання від учнів ліцею нашим захисникам!!!

  Нехай перегорнута сторінка 2022-го року забере у небуття весь смуток та біль, а Новий 2023 рік подарує найголовніше – Мир та Перемогу. Нехай 2023 буде переможним для всіх нас. Від усього серця бажаємо благополуччя у кожній родині та справжнього людського щастя! Особливі новорічні вітання підготували учні ліцею нашим захисникам, нашим янголам, які серед окопів та траншей борються за право на свободу!!! Ми віримо, ви вистоїте!!! Завдяки вам, ми знаємо, що Україна переможе. Нехай у Новому році вас оминають ворожі кулі. Нехай скоріше наша земля очиститься і ви повернетесь у свої родини живими і здоровими! Бажаємо вам не втрачати віру, наснаги і мужності!!! Зі святом!!!

 • Допомога військовим від нашого ліцею

  11-класники спільно з вчителями та працівниками ліцею зібрали та передали через волонтерів чергову передачу для наших військових. Випічку, солодощі, шкарпетки, варення, чай, окопні свічки – було передано цього разу. Разом зі смаколиками та подарунками діти передають військовим теплі побажання та слова подяки. Дякуємо всім хто долучився до збору допомоги. Ми сподіваємось, що наша підтримка дасть захисникам відчуття того, що кожен із них для нас дуже важливий.

 • Щира подяка за подарунки

  Новорічних та різдвяних свят чекають всі з нетерпінням, особливо діти, які живуть передчуттям казкових свят та сподіваються на здійснення заповітних мрій. Що є найприємнішим для дитини? Звичайно любов та піклування батьків, підтримка та розуміння вчителів, дружба однолітків. Але надзвичайно приємно, коли про дітей турбуються небайдужі люди.

  Напередодні новорічних свят солодкі подарунки з побажаннями здоров’я, успіхів у навчанні та щасливого дитинства отримали учні ліцею та найменші наші вихованці від депутата Миронівської МТГ – Ігоря Васильовича Педченка та організаторів МР “Молодь діє” – Максима Васильовича та Артема Васильовича Хоменків.

  Від учнівського, педагогічного, батьківського колективів щиро дякуємо вам за новорічні подарунки надані нашим дітям!!!

  Бажаємо вам напередодні Нового року та Різдва Христового родинного щастя і достатку, міцного здоров’я і здійснення найзаповітніших бажань. Хай Новий рік увійде у ваші домівки теплим святом, принесе радість, добробут, здоров’я вам, успіхів та завжди гарного настрою! Нехай у кожній оселі дзвенить дитячий сміх, а в Україні настануть мир і спокій!

 • День святого Миколая

  Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі та діти. Цей святковий зимовий час розпочинається 19 грудня, коли відзначається День святого Миколая.

  Напередодні цього дня діти згадують усі свої добрі та погані вчинки, а також пишуть листи до Святого Миколая.

  День святого Миколая – одне з найулюбленіших дитячих свят. Українці з давніх-давен вважають Миколая своїм заступником, захисником бідних і знедолених, який завжди несе Добро.

  Цікаво та весело 19 грудня пройшло свято Миколая в нашому закладі. Учні ліцею разом з педагогом-організатором, Махинею Наталією Миколаївною,  підготували цікаве театралізоване свято “У Миколая в ранній час подарунки є для нас”. По закінченню заходу діти отримали подарунки від Святого Миколая. А Святий побажав усім гарного настрою, а учням веселих свят та незабутніх зимових канікул.