ГоловнаГоловна

Головна

 • “Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги”

 • 24 лютого – друга річниця повномасштабного вторгнення

  24 лютого 2024 року виповнилося два роки від початку повномасштабного вторгнення російських військ в Україну. За 2 роки український народ продемонстрував світові приклади мужності, стійкості, сміливості, кмітливості та єдності перед жорстоким ворогом, що чисельно переважає.

  Героїчний опір українців – це не лише боротьба за фізичне виживання українського народу та свободу країни. У цій війні Україна захищає свій європейський вибір, свої ідентичність і цінності як частину європейських. Українці проливають кров за вільну, демократичну Європу.

  Про необхідність завжди пам’ятати тих хто віддав своє життя, бути патріотами України та берегти свою державу у Потіцькому ліцеї зі здобувачами освіти було проведено виховні години пам’яті, бесіди. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих, наші серця завжди будуть берегти пам’ять про всіх.  Також на передодні, 23 лютого, учні нашого ліцею переглянули інформаційний даджест «Цей день ми пам’ятаєм, як вчора» та “Чорний день в історії суверенної України”.

  Кожен українець сьогодні має усвідомлювати необхідність особистої активної участі в обороні держави – чи на фронті, чи в тилу.

  Схиляємо голови в пам’ять про тих, хто віддав своє життя за наше майбутнє. Дякуємо кожному, хто взяв в руки зброю і захищає Україну й нашу громаду на фронті.

  В нас тече кров нескореного народу, який ніколи не прагнув чужого, а завжди плекав своє. Ми захищаємо не лише свою землю, а й право мати національну ідентичність, мову, історію, культуру. І не зупинимося, доки не звільнимо від окупанта останній сантиметр української землі.

  Спільними зусиллями боремося за нашу Незалежність, за нашу Свободу!
  Все буде Україна!

 • 21 лютого – Міжнародний день рідної мови

  21 лютого в Україні і світі святкують Міжнародний день рідної мови. Рідна мова – це важливий носій цінностей, знань, які передаються від покоління до покоління. Саме тому так важливо пам’ятати своє коріння та вітати рідних та близьких людей з цим чудовим святом. 

  В цей день протягом дня в закладі освіти класними керівниками було проведено години спілкування: «Шануймо мову над усі віки, якщо ми хочемо зватися народом», вчителем української мови, Матвієнко І.А., проведено мовознавчий квест «У царстві рідної мови» та радіо лінійку, відбувся бібліотечний урок в 3 – 4 класах «У мові є і серце, і вуста, і є ім’я красиве – Україна».

  Наша українська мова ‒ це золота скарбниця душі народної, з якої ми виростаємо, якою живемо й завдяки якій маємо величне право й високу гордість іменуватися народом України.

  Шануйте і любіть рідну мову, піклуйтеся про неї, захищайте, розкривайте для себе її велич і могутню силу. Збережіть її в усій чудовій красі для себе і наступних поколінь!

 • 20 лютого 2024 року – десята річниця вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

  Ця дата стала символом незламної волі українського народу, його готовності боротися за свої права та гідність. Однак він є також трагічною сторінкою в історії України, коли мирні протести на Майдані перетворилися на кровопролитну боротьбу за майбутнє країни. 

  20 лютого в Україні є символічно важливою датою, оскільки вона пов’язана з подіями під час Революції Гідності 2014 року. Цього дня в самому серці Києва відбулася одна з найбільш кривавих сторінок українського суспільства, протистояння між протестувальниками та силовиками.

  Сьогодні наш заклад, як і вся Україна, відзначаємо День пам’яті Героїв Небесної Сотні.

  20 лютого в нашому ліцеї пройшли заходи з вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні. В класних колективах відбулися години спілкування, уроки мужності «Гірке десятиліття…», під час яких здобувачі освіти переглянули відео сюжети про Героїв Небесної Сотні, також пройшли інформаційні п’ятихвилинки  на  уроках з історії України. Вчитель історії,Чабак О.А., підготувала і разом з активістами учнівського самоврядування провела  тематичну  радіолінійку «Небесна Сотня. Зима, що нас змінила». Бібліотекарем було проведено огляд літератури «Янголи Інститутської». Символічно протягом дня лунала пісня “Пливе кача”, яка стала гімном Революції Гідності.

  Тепер Небесна Сотня допомагає нам з небес. Віримо у Перемогу! Пам’ятаємо!..

  Пам’яті полеглих будьмо гідні. Борімося – поборемо!

  Слава Україні! Слава Небесній Сотні!

 • День Святого Валентина!!!

  Традиційно День Святого Валентина ще іменують Днем усих закоханих. Свято активно відзначається молоддю щорічно 14 лютого. У нашому закладі в цей святковий день  працювала шкільна  пошта, за допомогою якої учні могли надіслати  святкову «валентинку» своїм друзям та вчителям. Також всі охочі мали змогу сфотографуватися біля фотозони з поздоровленням та цікавою інформацією про свято. Активісти учнівського самоврядування не залишились осторонь і підготували оригінальне відео про симпатії ліцеїстів та життя нашого закладу, а педагог-організатор, Махиня Н.М., провела для учнів 8-11 класів розважальний захід «Яка ти козачка? Який ти козак?».

  У дружній атмосфері учні команди хлопців та команди дівчат змагались за звання найрозумніших, найспритніших та найактивніших. Цей розважальний захід відбувся у форматі одного з відомих в Україні  телешоу.  Кілька раундів з цікавими завданнями пройшли дуже швидко.

  Одним словом, святкували весело, креативно, з цікавими вигадками і різноманіттям. Свято вдалося!