ГоловнаНовини2021Вересень

Monthly Archives: Вересень 2021

ВСТУП-2022: ПРОЄКТ УМОВ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ

27 вересня 2021 року, на сайті МОН розміщено для громадського обговорення проєкт Умов прийому на навчання для здобуття вищої освіти на 2022 рік.

“Система вищої освіти України – важлива складова розвитку технологій нового покоління. Для забезпечення реалізації права на здобуття вищої освіти,  враховуючи попередній досвід організації вступної кампанії, МОН створює нові можливості задля спрощення процедури подачі заяв для вступу, використовуючи сучасні цифрові підходи. Всі зміни передбачені для розвитку системи вищої освіти загалом та становлення конкурентоздатності університетів країни”, – зазначив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Основні зміни:

Національний урок пам’яті

Братською могилою і символом Голокосту в Україні став Бабин Яр.  З вересня 1941 року до кінця вересня 1943-го він був місцем регулярних розстрілів і захоронень, які проводили органи нацистської поліції безпеки та айнзанцгрупи СД разом із військовою та цивільною владою Києва. Жертвами нацистів стали євреї, роми, радянські військовополонені, українські націоналісти, пацієнти київської психіатричної лікарні, в’язні Сирецького табору та загалом усі ті, кого гітлерівці вважали своїми ворогами.  Бабин Яр – це некрополь для більше ніж 100 000 цивільних громадян та військовополонених.

День миру

У той час, коли в нашій країні лунають постріли та проливається людська кров, Міжнародний день миру є особливим святом для всіх українців. Саме тому учні Потіцького ліцею організували патріотичний флешмоб “Мир над Україною”, за допомогою якого діти ще раз підкреслили своє прагнення до єдності та миру в Україні.

Хвилина слави

21 вересня в Потіцькому ліцеї відбулося нагородження переможців спортивних змагань, які проходили протягом Олімпійського тижня. Вітаємо наших переможців!

Засідання учнівської ради

15 вересня відбулося організаційне засідання учнівської ради ліцею «СОВА» (Спілка Обдарованих Винахідливих Активістів). Лідери класних колективів обрали свого очільника – голову учнівської ради. Ним став учень 10 класу Гончаренко Максим. Заступником голови учнівської ради обрали ученицю 8 класу Боюк Ірину. На засіданні також були обрані голови комісій.

«Швидше! Вище! Сильніше!»

Традиційно напередодні Дня фізкультури і спорту у нашому закладі проводиться олімпійський тиждень. У ці дні учні мають змогу більше дізнатися про олімпійський рух в Україні та світі, взяти активну участь в спортивно-масових заходах. Змагання з легкої атлетики, з футболу, рухливі ігри, заняття на тренажерах допомагають дітям продемонструвати свої спортивні можливості. Радість перемог, сльози поразок – все можна побачити під час змагань. Тож нехай ці перемоги та поразки зроблять вас сильнішими, наполегливішими і стануть початком ваших подальших успіхів. Ви – найкращі! Ми пишаємося вами!