ГоловнаНовини2022Жовтень

Monthly Archives: Жовтень 2022

Всесвітній День посмішки

Найкраща прикраса людини – її посмішка, доброта і гарний настрій!!!

Махиня Наталія Миколаївна (педагог-організатор) провела флешмоб “Подаруй свою посмішку – подаруй чудовий настрій!!!” З великим задоволенням учні всіх класів ділилися посмішками та своїм гарним настроєм! А головним девізом дня стали слова «Посміхнись світові і світ посміхнеться тобі!»

День художника

Нині осінь нас чарує,
Неповторна, чарівна.
Різні барви нам дарує
І дивує нас вона.
Виглядає так казково
Восени і парк, і гай.
Розмаїттям кольоровим
Прикрашає осінь край!!!

Щорічно у другу неділю жовтня в Україні відзначається День художника. Напередодні цього дня, в нашому ліцеї було було організовано конкурс малюнків на тему: “Чарівні барви осені”.

Осінні барви засяяли на малюнках учнів нашого закладу.

День пам’яті трагедії Бабиного Яру

Біль від трагедії Бабиного Яру до сьогодні озивається в наших серцях. Ми не в змозі змінити хід історії, але ми можемо і повинні не забувати про загиблих. Адже поки ми їх пам’ятаємо, доти вони живуть у наших серцях… Вічна пам’ять всім загиблим у Бабиному Яру.

З метою усвідомлення учнями важливості толерантного ставлення до інших народів, класні керівники ліцею провели виховні години до Дня пам’яті жертв Бабиного Яру .

Учні почули розповідь про події, пов’язані з трагедією в Бабиному Яру, який став могилою десятків тисяч євреїв, а також українських патріотів, військовополонених, громадян інших національностей. Під час німецької окупації Києва у 1941-1943 роках було розстріляно від 100 до 150 тисяч осіб, дві третини з яких були євреї.

Вшанування пам’яті жертв трагедії на українській землі завершилося хвилиною мовчання.