Головна2023Червень

Monthly Archives: Червень 2023

Візит рятувальників до ліцею

Позитивний настрій та нові знання з безпеки отримали учні, адже до них в гості завітав провідний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області старший лейтенант служби цивільного захисту – Секрет Владислав Олександрович. Інспектор провів навчання для учнів нашого ліцею та звернув особливу увагу присутніх на важливість дотримання основних правил безпечної поведінки у побуті, також діти дізналися, як правильно діяти у разі знаходження вибухонебезпечних або схожих на них підозрілих предметів та як діяти на випадок виникнення надзвичайних ситуацій, аварій з вибухами і пожежами, щоб не трапилося непоправне.

Читати далі… →

Міжнародний день захисту дітей

1 червня в усьому світі відзначають Міжнародний день захисту дітей. Це свято було започатковане з ініціативи Ради Міжнародної демократичної федерації жінок у листопаді 1949 року в Парижі. Вперше Міжнародний день захисту дітей відзначили в 1950-ому році в 51 країні світу.

Метою цього свята є привернення уваги до проблем, з якими стикаються діти, та забезпечення щасливого майбутнього дітей, тому що кожна особистість має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для того, щоб досягнути своїх цілей.

Читати далі… →