Головна2023Жовтень

Monthly Archives: Жовтень 2023

“Осінь барвами чарує”

Осінню пору завжди називають золотою, адже в цей час року дерева й кущі в парках і дворах змінюють колір. Жовтим золотом сяють під променями сонця. Згодом з’являється безліч різних відтінків… Не дивлячись на те, що осінь вважають “порою романтиків”, коли можна про щось помріяти, відпочити та насолодитися красою осінніх парків та лісів, то у дошкільнят це час активної підготовки до свята Осені. Вихователі закладу в тандемі з батьками організували прекрасну виставку веселих саморобок із городини “Осінь Чарівниця” , а також провели свято для маленьких вихованців на тему “Барви золотої Осені”.

Читати далі… →

Тиждень безпеки руху дітей “Азбука безпеки на дорозі”

Розпочалось навчання, тому традиційно в нашому ліцеї проводився тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі. Діти усвідомили необхідність бути уважними і дисциплінованими на наших вулицях, дотримуватися правил дорожнього руху. Адже від цього залежить їх життя і здоров’я!

Наші учні в достатній мірі знають Правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі, вміють знайти вихід з будь-якої ситуації, пов’язаної з дорожнім рухом. Тиждень поглибив знання учнів у відповідній сфері, сприяв розвитку практичних навичок, поглибленню знань Правил дорожнього руху.               

Читати далі… →

10 жовтня – Всесвітній день ментального здоров’я

Що таке ментальне здоров’я?

Термін «mental health» часто перекладають як «психічне здоров’я», хоча він має дещо ширше значення і включає як емоційне та духовне, так і соціальне благополуччя. За визначенням ВООЗ, психічне здоров’я включає «стан благополуччя, в якому людина реалізує свої здібності, сприйняту самореалізацію, автономію, компетенцію, зв’язок між поколіннями та самореалізацію інтелектуального та емоційного потенціалу».

Читати далі… →