ГоловнаНовиниПрофорієнтаційна робота

Category Archives: Профорієнтаційна робота

Тиждень профорієнтаційної роботи

До тижня профорієнтаційної роботи в 11 класі,Чабак Олена Андріївна, провела годину спілкування “Ярмарок професій”. Учні підготували презентації про професії своєї мрії і ознайомили з ними присутніх. Також психологом ліцею,Потапенко Діною Олексіївною, було проведено анкетування щодо професійного самовизначення учнів.

Творча майстерня «Моя професія у житті»

Старшокласники нашого ліцею долучилися до Всеукраїнського тижня професійної (професійно-технічної) освіти.

Учні переглянули майстер-класи, ворк-шопи, які провели для них здобувачі  професійної освіти та майстри виробничого навчання. 

Профлайфхак або як обрати професію майбутнього

Старшокласники Потіцького ліцею долучилися до профорієнтаційного онлайн марафону «Профлайфхак або як обрати професію майбутнього», який проводила Миронівська районна філія Київського обласного центру зайнятості області у співпраці з Переяслав-Хмельницьким державним педагогічним університетом імені Григорія Сковороди в Київській.

Тематична зустріч “Як правильно обрати професію?”

4 березня у Будинку культури м. Миронівка для учнів 9 та 11 класів Миронівською міською радою був організований профорієнтаційний захід – тематична зустріч “Як правильно обрати професію?”.

Читати далі… →

Оnline зустріч

У рамках співпраці факультету тваринництва та водних біоресурсів Національного університету біоресурсів і природокористування України з Київським обласним центром зайнятості з профорієнтаційною метою 22 лютого проводилася online зустріч з учнями ЗЗСО Київської області. Одинадцятикласники нашого закладу долучилися до зустрічі.

Молодіжний фестиваль «ПРОФ FEST OK» 2


28 лютого 2020 учні 11 класу  відвідали молодіжний фестиваль «Проф FEST OK». Захід відбувався на базі Державного навчального закладу “Богуславський центр професійно-технічної освіти”.