ГоловнаНовиниПрофорієнтаційна робота

Category Archives: Профорієнтаційна робота

Вивчаємо майбутні професії

На цьому тижні в учнів 9-11 класів відбулась зустріч із представниками Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут. Під час зустрічі учням було представлено перелік спеціальностей навчального закладу, особливості вступних іспитів та коротка характеристика кожної спеціалізації. Представники інституту повідомили про важливі якості, якими має володіти майбутній студент та рівні підготовки як фізичної та інтелектуальної.

“Успішна людина – успішна країна”

Немає поганих професій, адже всі професії хороші! І перш ніж обрати свою, людина повинна знати, чого вона хоче. Професія не обов’язково повинна бути героїчною, високооплачуваною чи такою, яка надає якісь пільги. Головне, щоб вона була творчою і цікавою, і тоді успіх тобі буде гарантований.
Допомогти дітям із вибором їх майбутньої професії – це завдання кожного навчального закладу та вчителя. З метою ознайомлення із вибором майбутньої професії для учнівського колективу 9 класу була організована поїздка до ВСП “Маслівського аграрного фахового коледжу імені П.Х. Гаркавого Білоцерківського національного аграрного університету”.

Читати далі… →

Тиждень профорієнтаційної роботи

До тижня профорієнтаційної роботи в 11 класі,Чабак Олена Андріївна, провела годину спілкування “Ярмарок професій”. Учні підготували презентації про професії своєї мрії і ознайомили з ними присутніх. Також психологом ліцею,Потапенко Діною Олексіївною, було проведено анкетування щодо професійного самовизначення учнів.

Творча майстерня «Моя професія у житті»

Старшокласники нашого ліцею долучилися до Всеукраїнського тижня професійної (професійно-технічної) освіти.

Учні переглянули майстер-класи, ворк-шопи, які провели для них здобувачі  професійної освіти та майстри виробничого навчання. 

Профлайфхак або як обрати професію майбутнього

Старшокласники Потіцького ліцею долучилися до профорієнтаційного онлайн марафону «Профлайфхак або як обрати професію майбутнього», який проводила Миронівська районна філія Київського обласного центру зайнятості області у співпраці з Переяслав-Хмельницьким державним педагогічним університетом імені Григорія Сковороди в Київській.

Тематична зустріч “Як правильно обрати професію?”

4 березня у Будинку культури м. Миронівка для учнів 9 та 11 класів Миронівською міською радою був організований профорієнтаційний захід – тематична зустріч “Як правильно обрати професію?”.

Читати далі… →

Оnline зустріч

У рамках співпраці факультету тваринництва та водних біоресурсів Національного університету біоресурсів і природокористування України з Київським обласним центром зайнятості з профорієнтаційною метою 22 лютого проводилася online зустріч з учнями ЗЗСО Київської області. Одинадцятикласники нашого закладу долучилися до зустрічі.