ГоловнаНовиниПочаткова школа

Category Archives: Початкова школа

Тиждень початкових класів

З 8 до 12 листопада в ОЗО “Потіцький ліцей” проходив Тиждень початкових класів. Цікавий, веселий, пізнавальний! Першокласники взяли участь у квест-грі “Посвята в першокласники”. Учні повинні були пройти 5 станцій. За кожне успішне проходження діти отримували конверт з ключем-підказкою. Зібравши їх та розгадавши, учні дізналися, хто є помічником кожного першокласника. Наприкінці заняття учні промовили клятву першокласника.Учні 2 класу продемонстрували свої таланти у конкурсі читців з нагоди Дня української писемності та виставці дитячих малюнків «Осінь-чарівниця».Третьокласники організували математичний КВК . Змагалися дві команди – “Коло” і “Квадрат”. Перемогу здобула команда “Коло”. Учасники обох команд отримали грамоти та солодкі призи. Під час змагань діти співали, розгадували математичні ребуси, розв’язували цікаві приклади, логічні задачі, працювали з геометричним матеріалом, малювали птахів і тварин, використовуючи різні цифри, складали пазли та відповідали на питання вікторини.В 4 класі був проведений брейн-ринг “Бути здоровим модно”

День космонавтики

Учні 4 класу (класний керівник Овчаренко Світлана Василівна) до Всесвітнього дня авіації та космонавтики втілили у малюнках свої космічні фантазії. Роботи виконали Соломія Пономарьова-Гончар, Святослав Соболєв, Анна Скопець, Аліна Гавриленко, Богдан Романченко та Ростислав Майко

Read more… →

Зустріч з батьками майбутніх першокласників

2 лютого в ОЗО “Потіцький ліцей” відбулася зустріч з батьками майбутніх першокласників. Батьківські збори для родин майбутніх першокласників НУШ – важливий крок до співпраці ВЧИТЕЛЬ – ДИТИНА – РОДИНА.

Read more… →