ГоловнаКарантин

Category Archives: Карантин

Як провести заняття в ZOOM: інструкції для викладачів

ZOOM – сервіс для проведення відеоконференцій, який набув особливої популярності серед освітян із початком дистанційного навчання.  Сервіс має безкоштовну версію, якої достатньо для проведення індивідуальних та групових занять. ZOOM безкоштовно надає доступ до потрібних для комфортної роботи функцій. Єдиним відчутним обмеженням безкоштовної версії є лімітований час для проведення конференції. Якщо в конференції бере участь більше двох людей, то за 40 хвилин такий дзвінок автоматично вимкнеться. Проте, такої кількості часу іноді цілком достатньо. Також викладачі часто ділять заняття на дві частини, залишаючи невеличку перерву між двома конференціями.

Читати далі… →

Дистанційне навчання старшокласників

Онлайн-навчання вважають менш ефективним форматом, ніж навчання у школі. Проте для учнів 9-11 класів «дистанційка» може стати справжнім бустером знань. Зробити навчання ефективнішим допоможуть ці поради:

✏️ Окрім виконання домашніх завдань, запропонуйте дитині переглянути тематичні вебінари або онлайн-курси. Не соромтесь звернутися за рекомендацією до вчителя

✏️ Створіть чат або групу, в яких ваша дитина і її однокласники зможуть ділитись посиланнями на цікаві ресурси та враженнями від роботи з ними. Чати можуть бути поділені за інтересами: математика, хімія, історія.

✏️ Можливість впливати на деякі аспекти навчання підвищує внутрішню мотивацію учнів. Можна запропонувати вчителю дати дітям вибір у тому, які завдання виконувати (наприклад, 3 з 5 запропонованих), у якому порядку, за яким розкладом (у межах навчального тижня).

28 КВІТНЯ СТАРТУЮТЬ ОНЛАЙН-УРОКИ НА КАРАНТИНІ ДЛЯ 1-4 КЛАСІВ – ВІДТЕПЕР У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ ШКОЛІ ОНЛАЙН НАВЧАТИМУТЬСЯ Й НАЙМОЛОДШІ

У вівторок, 28 квітня, Всеукраїнська школа онлайн розпочинає трансляцію уроків для школярів 1-4 класів. Уроки транслюватимуться на YouTube МОН та ще 4-х телеканалах. Програма розрахована на 5 тижнів і складається з чотирьох предметів: української мови, математики, науки та мистецтва.