ГоловнаArticles by: Admin

All posts by Admin

Правильні многогранники та їх виготовлення за побудованими розгортками

Фігури, логіка і практичне застосування – ось “три кити”, три основні складові, що дозволяють гармонічно розвивати образне й логічне мислення дитини будь-якого віку…

Домбровська Л. С. “Математичні смарагди”

Сьогодні на факультативі з математики учні 6 класу виготовляли правильні многогранники за їх розгортками. Під час заняття учні познайомилися з принципами побудови розгорток многогранників, оволоділи навичками виготовлення моделей геометричних тіл.

Тиждень математики та інформатики (день 3)

Чи берете ви телефон та відкриваєте соцмережі одразу після того, як прокидаєтесь? Скільки часу ви витрачаєте на інтернет, відеоігри та сидіння перед комп’ютером? Як впливають шутери на реальне життя? Сьогодні учні в рамках тижня математики та інформатики переглянули випуск проєкту «Ігри розуму» в якому лікар-психіатр Олексій Кругляченко розповів про комп’ютерну залежність.

Read more… →

Тиждень математики та інформатики (день 2)

Протягом другого дня тижня математики та інформатики було проведено конкурси: “Кращий математик класу” для учнів 5, 6 класів та “Кращий інформатик класу” для учнів 5-11 класів. Також, учні спробували свої сили в розгадуванні кросвордів з різних тем математики та інформатики.

Read more… →

Тиждень математики та інформатики (день 1)

Сьогодні розпочався тиждень математики та інформатики в нашому ліцеї. Учні 5 та 6 класів взяли активну участь у інтернет-олімпіаді з математики та інформатики на сайті https://naurok.ua/student/events. Виконуючи цікаві та різноманітні завдання, учні розкрили потенціал своїх здібностей.

Read more… →