ГоловнаНовини2021Лютий

Monthly Archives: Лютий 2021

Інтелектуальна гра “Всезнайка”

26 лютого учні 4 класу (класний керівник Овчаренко Світлана Василівна) влаштували інтелектуальні змагання “Всезнайка”.

Ця надзвичайно весела гра надала можливість четвертокласникам продемонструвати свій розум, уважність, розсудливість. А глядачі отримали величезне задоволення від побаченого.

Безпечне цифрове середовище

Сексуальне насилля онлайн – один з викликів, який стоїть перед батьками та педагогами. Діти можуть стикатись із сексуальним насилля в Інтернеті у формах секстингу, кібергрумінгу та сексторшену.

Зустріч із Лесею

Напередодні дня народження славетної доньки українського народу – Лесі Українки – учні 10 класу (вчитель української мови та літератури, заступник директора з навчально-виховної роботи Стрельченко Ніна Василівна) розповідали своїм однокласникам та друзям з 9 класу про Лесю, її дитинство та юність; про її кохання, непросте, але таке цікаве життя. Із величезним задоволенням слухали її поезію та декламували самі.

Читати далі… →

Оnline зустріч

У рамках співпраці факультету тваринництва та водних біоресурсів Національного університету біоресурсів і природокористування України з Київським обласним центром зайнятості з профорієнтаційною метою 22 лютого проводилася online зустріч з учнями ЗЗСО Київської області. Одинадцятикласники нашого закладу долучилися до зустрічі.

Мовно-літературний батл “Українська мова – мова калинова”

До Міжнародного дня рідної мови учні 7 класу (вчитель Матвієнко Ірина Анатоліївна) влаштували мовно-літературний батл. У змаганні взяли участь команди “Україночки” та “Віночок”. Перемогла дружба та любов до рідного слова.

Українознавча гра “Неймовірна круговерть”

У переддень Дня рідної мови педагог-організатор Саденко Оксана Анатоліївна організувала в 3 класі українознавчу гру “Неймовірна круговерть”. Учні давали відповіді на запитання про українську мову та доповнювали прислів’я.