ГоловнаВідпочинок і дозвілля

Category Archives: Відпочинок і дозвілля

Безпечний інтернет

Відповідно до затвердженого плану заходів щодо посиленого використання глобальної мережі в освітніх цілях з 05 по 09 лютого у закладі проводився Тиждень Безпечного Інтернету.

Читати далі… →

Міжнародний день захисту дітей

1 червня в усьому світі відзначають Міжнародний день захисту дітей. Це свято було започатковане з ініціативи Ради Міжнародної демократичної федерації жінок у листопаді 1949 року в Парижі. Вперше Міжнародний день захисту дітей відзначили в 1950-ому році в 51 країні світу.

Метою цього свята є привернення уваги до проблем, з якими стикаються діти, та забезпечення щасливого майбутнього дітей, тому що кожна особистість має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для того, щоб досягнути своїх цілей.

Читати далі… →

“Діти за мир!”

В рамках реалізації проєкту «Діти за мир – багатогалузева допомога в Україні» до нашого навчального закладу завітали представники БО “Благодійний фонд Молодіжної Участі”. Найбільше радощів та зацікавленості викликали у дітей настільні еко ігри🎲, гра у великий м’який дартс🎯 та звичайно флешмоби за участі аніматорів проєкту. Діти отримали позитивні емоції на весь день.