ГоловнаНовиниВідпочинок і дозвілля

Category Archives: Відпочинок і дозвілля

“Діти за мир!”

В рамках реалізації проєкту «Діти за мир – багатогалузева допомога в Україні» до нашого навчального закладу завітали представники БО “Благодійний фонд Молодіжної Участі”. Найбільше радощів та зацікавленості викликали у дітей настільні еко ігри🎲, гра у великий м’який дартс🎯 та звичайно флешмоби за участі аніматорів проєкту. Діти отримали позитивні емоції на весь день.

14 лютого – День святого Валентина

Щороку в ліцеї святкується День Святого Валентина. В цей холодний лютневий день на душі було тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики. Всі учасники навчального процесу ліцею  мали змогу привітати один одного з Днем кохання, приділити більше уваги друзям,  потурбуватися про близьких та рідних…

З самого ранку біля фотозони, яку оформили активісти шкільного самоврядування, почала працювати  святкова пошта. «Скринька кохання» була переповнена валентинками з привітаннями та найкращим побажаннями для людей небайдужих серцю. А для найменших здобувачів освіти нашого закладу, Махиня Наталія Миколаївна, провела веселі змагання “Свято дружби і взаємоповаги”.

Всесвітній День посмішки

Найкраща прикраса людини – її посмішка, доброта і гарний настрій!!!

Махиня Наталія Миколаївна (педагог-організатор) провела флешмоб “Подаруй свою посмішку – подаруй чудовий настрій!!!” З великим задоволенням учні всіх класів ділилися посмішками та своїм гарним настроєм! А головним девізом дня стали слова «Посміхнись світові і світ посміхнеться тобі!»

Новорічні пригоди

Діти з багатодітних та малозабезпечених родин 10 грудня поринули у справжнісінькі “Новорічні пригоди”, які організували для них працівники Миронівського базового будинку культури. Викладачі та вихованці Миронівської школи мистецтв, Миронівського центру дитячої та юнацької творчості підготували для гостей чудову новорічну виставу.