ГоловнаНовиниВідпочинок і дозвілля

Category Archives: Відпочинок і дозвілля

Безпечний інтернет

Відповідно до затвердженого плану заходів щодо посиленого використання глобальної мережі в освітніх цілях з 05 по 09 лютого у закладі проводився Тиждень Безпечного Інтернету.

Читати далі… →

Міжнародний день захисту дітей

1 червня в усьому світі відзначають Міжнародний день захисту дітей. Це свято було започатковане з ініціативи Ради Міжнародної демократичної федерації жінок у листопаді 1949 року в Парижі. Вперше Міжнародний день захисту дітей відзначили в 1950-ому році в 51 країні світу.

Метою цього свята є привернення уваги до проблем, з якими стикаються діти, та забезпечення щасливого майбутнього дітей, тому що кожна особистість має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для того, щоб досягнути своїх цілей.

Читати далі… →

“Діти за мир!”

В рамках реалізації проєкту «Діти за мир – багатогалузева допомога в Україні» до нашого навчального закладу завітали представники БО “Благодійний фонд Молодіжної Участі”. Найбільше радощів та зацікавленості викликали у дітей настільні еко ігри🎲, гра у великий м’який дартс🎯 та звичайно флешмоби за участі аніматорів проєкту. Діти отримали позитивні емоції на весь день.

14 лютого – День святого Валентина

Щороку в ліцеї святкується День Святого Валентина. В цей холодний лютневий день на душі було тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики. Всі учасники навчального процесу ліцею  мали змогу привітати один одного з Днем кохання, приділити більше уваги друзям,  потурбуватися про близьких та рідних…

З самого ранку біля фотозони, яку оформили активісти шкільного самоврядування, почала працювати  святкова пошта. «Скринька кохання» була переповнена валентинками з привітаннями та найкращим побажаннями для людей небайдужих серцю. А для найменших здобувачів освіти нашого закладу, Махиня Наталія Миколаївна, провела веселі змагання “Свято дружби і взаємоповаги”.