Головна2021Листопад

Monthly Archives: Листопад 2021

Всесвітній день домашніх тварин

30 листопада – Всесвітній день домашніх тварин. Офіційно день домашніх тварин у нас в Україні не святкують. Але, як відзначають захисники тварин, це ще одна нагода приділити більше уваги своїм маленьким друзям. Пропонуємо вам переглянути відеоальбом “Наші вірні друзі”. Монтаж відео виконала учениця 4 класу Катя Кардаш

Проєкт «Ноутбук кожному вчителю»

29 листопада в ОЗО «Потіцький ліцей Миронівської міської ради Київської області» надійшла чергова партія ноутбуків у межах реалізації проєкту Міністерства освіти і науки та Міністерства цифрової трансформації «Ноутбук кожному вчителю». 10 ноутбуків передав для закладу гуманітарний відділ виконавчого комітету Миронівської міської ради Обухівського району Київської області. 4 ноутбуки з них були передані в Кип’ячківську філію.

День пам’яті жертв Голодомору

Сьогодні старшокласники та педагоги нашого ліцею стали учасниками мітингу біля сільського пам’ятника жертвам Голодомору, який організували староста с. Потік та працівники сільського будинку культури. Присутні пригадали померлих та вшанували пам’ять про них хвилиною мовчання.

“16 днів проти насильства”

Учні 10-11 класів долучилися до акції “16 днів проти насильства” і провели заняття «Від миру в сім’ї – до миру в країні». Соціальний педагог Потапенко Діна Олексіївна познайомила старшокласників із проявами домашнього насильства та правовою допомогою щодо його подолання.

Проєкт «Ноутбук кожному вчителю»


23 листопада гуманітарний відділ виконавчого комітету Миронівської міської ради Обухівського району Київської області передав ОЗО «Потіцький ліцей Миронівської міської ради Київської області  8 ноутбуків. Сучасна комп’ютерна техніка надійшла  у заклад  в межах реалізації проєкту Міністерства освіти і науки та Міністерства цифрової трансформації «Ноутбук кожному вчителю».
Директор ліцею Олександр Іванович Зварич вручив ґаджети вчителям.

День Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи – свято в Україні, що святкується щороку 21 листопада на честь початку двох революцій: Помаранчевої революції (початок 22 листопада 2004 року) та Революції Гідності (акція студентів та громадських активістів розпочалася 21 листопада 2013 року).