Предметні тижні – це ефективний спосіб глибше зрозуміти предмет, приділити йому підвищену увагу та розвинути свій світогляд.
![](https://pnvk.net/wp-content/uploads/2023/05/изображение_viber_2023-05-12_16-31-53-187-1024x766.jpg)
З 8.05-12.05 в нашому ліцеї проходив тиждень історії. В рамках тижня були проведені заходи до Дня пам’яті та примирення, до Дня Європи, а також протягом тижня учні 5-11класів були залучені до різних цікавих історичних заходів. Вчителька історії та правознавства, Чабак Олена Андріївна, провела для учнів 5-х класів вікторину “Знайомство з історією”, шестикласники пограли в гру “Суперісторик”, з учнями старших класів проведено велику історичну гру та конкурс малюнків “Пам’ять вічно жива”.
Для учнів старших класів До Дня пам’яті і примирення проведено урок – спомин “Діти війни. Сторінки вкраденого дитинства”, а також інформаційні години спілкування до Дня Європи.
Тиждень історії виявився дуже інформаційним, змістовним та цікавим.
![](https://pnvk.net/wp-content/uploads/2023/05/изображение_viber_2023-05-12_16-31-56-316-766x1024.jpg)
![](https://pnvk.net/wp-content/uploads/2023/05/изображение_viber_2023-05-12_16-31-53-916-766x1024.jpg)
![](https://pnvk.net/wp-content/uploads/2023/05/изображение_viber_2023-05-12_16-31-53-374-766x1024.jpg)
![](https://pnvk.net/wp-content/uploads/2023/05/изображение_viber_2023-05-12_16-31-54-878-768x1024.jpg)