Головна2023Квітень

Monthly Archives: Квітень 2023

Цікаві виховні години проведені класними керівниками 5 класів

Перехід із початкової школи до основної пов’язаний із внесенням змін у динамічні стереотипи спілкування, діяльності, а також зі збереженням окремих компонентів попереднього соціального досвіду. Адаптація дитини до навчання в середній школі відбувається не одразу. Це досить тривалий процес, пов’язаний зі значним навантаженням на всі системи організму.
Велику роль в процесі адаптації відіграє класний керівник 5 класу, проводячи з дітьми бесіди, години спілкування, різні заходи.

Читати далі… →

37 РОКОВИНИ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ

26 квітня 2023 року відзначаються 37-і роковини аварії на Чорнобильській АЕС, яка стала найбільшою в історії катастрофою в ядерній енергетиці. Аварія забрала життя сотень людей і завдала непоправної шкоди екології Європи. З того часу в цю дату в Україні щороку вшановують усіх людей, хто загинув чи постраждав від цієї катастрофи, а також шанують ліквідаторів наслідків аварії.

Читати далі… →

Тиждень початкової ланки 2023

Цікаво, весело та пізнавально для молодших здобувачів освіти пройшов Тиждень початкової школи з 24.04 по 28 квітня в ОЗО “Потіцький ліцей”. Конкурси, ігри, вікторини, змагання розвивали творчість юних дослідників, вчили бути спостережливими, кмітливими та креативними. Кожен день мав свою тематику: “Казковий світ дитинства”, “Цариця наук – математика”, “Мелодійна українська мова”, “День любителів природи”, “З Україною в серці”. У цей період кабінети початкової ланки були схожі на вулики, де плідно та згуртовано працювали вчителі та учні. Робота під час проведення Тижня була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності, були цікавими, корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку дітей.

Читати далі… →

Тиждень охорони навколишнього середовища

До Всесвітнього дня Землі (22 квітня) та до Дня довкілля (15 квітня) були проведені заходи спрямовані на виховання в учнів любові, доброти, почуття патріотизму, відповідальності за майбутнє  нашої планети Землі. А саме: в 5-А класі класним керівником, Онищенко М.О., проведено годину спілкування “Збережемо планету для наших дітей!” та в 5-Б класі класним керівником, Потапенко Д.О., проведено вікторину “Чисте довкілля”. П’ятикласники переглянули пізнавальне відео, виконали цікаві завдання, навчилися сортувати сміття та намалювали малюнки. Також учні ліцею підготували фоточелендж “Відновимо нашу планету разом!” та мали змогу прочитати книги про красу рідного краю відвідавши виставку книг “Бережімо планету Земля – вона у нас одна!”.

Читати далі… →

“Сад Перемоги”

17 квітня вчителями та випускниками ліцею було здійснено посадку фруктових дерев. Випускники ліцею впевнені, що деревця обов’язково приживуться, адже посаджено їх з любов’ю. Бо ж як приємно знати, що ці дерева посадив ти! Пройде небагато часу, підростуть посаджені деревця…. Вони не лише прикрашатимуть територію ліцею, але й викликатимуть вдячність у серцях учнів наступних поколінь.

Читати далі… →

27 березня – Міжнародний день театру

Уже традиційно у нашому ліцеї відбувся День театру. Цьогоріч активну участь взяли учні початкових класів, а також бібліотекар нашого закладу, Лапко Г.П., яка підготувала книжкові виставки. Експозиції містить книги з історії розвитку театрального мистецтва, відомості про найвидатніших корифеїв театральної сцени та літературу про різноманітні театри світу.

Читати далі… →

Акція ” Посади дерево Перемоги”!!!

20 березня у Всесвітній день Землі одинадцятикласники нашого ліцею розпочали акцію ” Посади дерево Перемоги”, яку учні разом з класними керівниками продовжили 31 березня. Цей день – нагадування про екологічні катастрофи, день, коли кожна людина має можливість замислитися над тим, що вона може зробити для вирішення екологічних проблем. Війна завдала величезної шкоди природі та екології. Наш прямий обов’язок – вже сьогодні починати дбати про відродження навколишнього середовища. На території навчального закладу протягом дня було висаджено фруктові та декоративні дерева.

Читати далі… →

Збори для батьків майбутніх першокласників та для батьків випускників нашого ліцею

Важливою складовою частиною освітнього процесу сучасного закладу освіти є організація роботи з батьками учнів, яка значною мірою впливає на успішність. Зустрічі з батьками завжди є відповідальними та необхідними для правильної побудови навчально-виховного процесу  в навчальному закладі.

Читати далі… →