Головна2022Листопад

Monthly Archives: Листопад 2022

21 листопада – День Гідності і Свободи

21 листопада, День Гідності та Свободи, в ліцеї відзначили заходами, що нагадали про події, які назавжди залишились в пам’яті українців.
З нагоди цього свята 21 листопада проведено низку заходів, серед них: виховний захід “Героями не народжуються” для учнів 11 класу, виховний захід для учнів 8 класу “Ігри патріотів”, патріотичний квест «Україна починається з тебе» було проведено для учнів 5-Б класу, учні 3 класу влаштували патріотичну квест-гру “Діти єднають Україну” та виготовили саморобку, яка символізує єдність всіх куточків держави. В усіх класних колективах відбулися інформаційні години спілкування
«Україна – країна нескорених», де згадали події Майдану і вшанували пам’ять загиблих в ті дні хвилиною мовчання, переглянули документальний фільм про події на Майдані.
Ці доленосні події згуртували весь український народ навколо високої мети – відстоювання незалежності України, її стабільного розвитку в європейському співтоваристві, досягнення гідного рівня життя.
Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії. Слава Україні! Героям слава!
Читати далі… →

Тиждень толерантності

У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, в нашому закладі з 14 по 18 листопада пройшов Тиждень толерантності. Педагог-організатор ліцею,Махиня Н.М., організувала і провела разом з класними керівниками низку цікавих заходів. Впродовж тижня робота вчителів початкових класів та класних керівників школи була спрямована на формування в учнів поваги до інших людей, їхніх думок. Учні 1-4 класів прийняли участь у тренінгу “Будьмо толерантними”.

Читати далі… →

Адаптація першокласників до навчання у школі

Соціальним педагогом нашого ліцею, Потапенко Д. О., була проведена бесіда з наймолодшими учнями закладу. Під час роботи були використані цікаві методики дослідження “Будиночки” та “Позиція учня в колективі”.

Читати далі… →

” Мова – код нації”

У рамках тематичного тижня в нашому закладі було проведено заходи, присвячені Дню української писемності та мови. Для учнів нашого ліцею вчителями – філологами Матвієнко І. В. та Бажан Т.В. були проведені філологічний інтелектуальний конкурс ” Це мова моя, це мова моєї країни” та виховний захід “Мова – код нації”. Де учні мали змогу проявити свої знання з української мови та  позмагатись впродовж командної роботи у своєму класі.  А завершився тиждень загальношкільним святом « Мово наша мово, мово калинова…». У заходах брали участь учні всих класів, що дозволило створити атмосферу любові й поваги до рідного слова. Свято запам’яталося всім.
Читати далі… →

Запровадження НУШ в середній школі

Із 1 вересня 2022 року вчителі 5-х класів прийняли естафету впровадження реформи НУШ в середній школі. Навчання у 5 класі передбачає впровадження інноваційних підходів до структури та змісту навчання, розвиток дослідницьких навичок дитини. Педагоги нашого ліцею організовують пізнавальний процес, який приносить радість дитині, широко використовують в освітньому процесі дослідницьку та проєктну діяльності.

Читати далі… →

9 листопада – День української писемності та мови

Сьогодні в українців свято –

Писемності та мови день,

Вітати поспішаємо завзято,

Вірші складаємо, співаємо пісень.

Бажаєм мові процвітати,

Народу, щоб її не забував.

В писемності та мові наша сила.

Як націю вона єднає нас!!!

Читати далі… →