ГоловнаНовини2021Жовтень

Monthly Archives: Жовтень 2021

Віртуальна екскурсія музеями України

Музеї – духовні скарбниці, що зберігають безцінні пам’ятки історії, культури та мистецтв, служать суспільству та його розвиткові. Тому головним у музеї є відвідувач. Сьогодні учні 8 класу разом зі своєю учителькою Чабак Оленою Андріївною стали віртуальними відвідувачами картинних галерей України.

Діти побували в Київській галереї “Глобус”, Національному художньому музеї України. Надзвичайно приємно вразили їх експозиції Національного музею мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків.

Всеукраїнський проєкт «Обери професію своєї мрії»


12 жовтня 2021 року учні 10 та 11 класів долучилися до Всеукраїнського онлайн уроку з профорієнтації, який відбувся у рамках реалізації Всеукраїнського проєкту з профорієнтації та побудови кар’єри «Обери професію своєї мрії». Мета цього проєкту – сприяти учням старших класів закладів загальної середньої освіти свідомо обрати професію своєї мрії, стати успішним у житті та реалізувати себе в Україні.

Брейн-ринг “Екологія – SOS”

Учні 4 класу (класний керівник Хоменко Олена Володимирівна) здійснили віртуальну подорож на планету Екологія, якій загрожувала екологічна катастрофа. Четвертокласники разом з Екосиком виконували різноманітні завдання: сортували сміття, виростили Дерево добрих справ, розгадували кросворди та загадки. Виконавши всі завдання, вони врятували планету від загибелі. Найактивніші учасники брейн-рингу були нагороджені грамотами. Сподіваємося, що в майбутньому ці діти стануть справжніми захисниками нашої планети.

Урок-екскурсія “Що змінюється в природі восени”

Другокласники разом зі своєю учителькою Кардаш Лесею Дмитрівною проводили спостереження та дослідження безпосередньо в природі. Під час екскурсії побачили багато того, на що раніше не звертали уваги. Вони зрозуміли, що природа – це наша дослідницька лабораторія, але необхідно надзвичайно бережно в ній працювати, любити її, захоплюватися красою природи й старанно її вивчати.