Головна2023Травень

Monthly Archives: Травень 2023

Військово-патріотична гра “Сокіл” (Джура)

12 і 19 травня команда “Чорні запорожці” від нашого ліцею брала участь у Всеукраїнській дитячо-патріотичній грі “Сокіл”(Джура), яка проходила на базі Миронівському академічному ліцеї ім. Т.Г.Шевченка.

Учні мали змогу позмагатися в демонстрації навичок зі стройової підготовки, наданні долікарської допомоги, збиранні та розбиранні зброї, стрільби, метанню мячиків, творчо мистецькому конкурсі “Ватра”, подоланні смуги перешкод та перетягуванню линви. Кожен учасник рою показав високий рівень підготовки.

Читати далі… →

23 травня- День Героїв України

День Героїв – щорічне свято в Україні на честь українських захисників. Це свято лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, опришків, українських січових стрільців та вояків Армії УНР, УПА, діячів ОУН, а також Героїв Небесної Сотні та сучасної національно-визвольної московсько – української війни. 23 травня стало символом тих, хто боровся і бореться за волю. Відзначення Дня Героїв – це свідчення твердої волі українського народу йти накресленим Героями шляхом боротьби до найвищої мети – Незалежності, розквіту і слави Української Самостійної Соборної Держави. В цей день небайдужі та вдячні нащадки  вшановують пам’яті борців за свободу кожного українця, за кращу долю та волю України.

В ОЗО «Потіцький ліцей» цей день відзначили тематичними годинами спілкування серед учнівських колективів на тему: «Хто такі герої? Герої нашого часу». День розпочався відеолекторієм для здобувачів освіти «Хто такі герої…». Педагоги та учні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих за волю синів України.

Читати далі… →

18 травня – День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу

Читати далі

Починаючи з 1994 року, в Україні 18 травня є Днем скорботи і пам’яті жертв депортації кримських татар, а з 2016 року – День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу, згідно з постановою Верховної Ради України від 12 листопада 2015 року «Про визнання геноциду кримськотатарського народу».

Читати далі… →

День цивільної оборони

12 травня у нашому освітньому закладі пройшов День цивільного захисту. Це день, коли ми поглиблено обговорюємо питання причин, які можуть завдати шкоди людському житті. День цивільного захисту проводиться з метою практичного закріплення учнями закладу освіти теоретичного матеріалу з питань особистої безпеки в умовах загрози та виникнення надзвичайної ситуації, користування засобами захисту від її наслідків, вивчення правил пожежної безпеки та основ цивільного захисту.

Читати далі… →

Всесвітній день вишиванки

Вишиванка – символ України,
Кожної великої родини,
Нашої історії та мови
Залюбки вдягаємо її знову.

У третій четвер останнього місяця весни, що цього року припав на 18 травня відзначається Всесвітній день вишиванки. Вишиванка — генетичний код українців. Символ віри, надії, любові. Символ сміливості, боротьби та перемог. Вишиванка єднає українців та друзів України по всьому світу. Вишиванка — духовна броня українців. Захистимо своє! — саме такими є офіційні гасла свята цього року.

Читати далі… →

Атестація вчителів в 2022-2023 навчальному році

Атестаційний період – це надзвичайно важливий етап діяльності закладу.
Досвід свідчить, що атестація відіграє основну роль у становленні, згуртуванні та вихованні творчого колективу. Під час атестації вивчаються професійні якості вчителя, його сильні та слабкі сторони, рівень загальної культури, створюються оптимальні умови для вивчення і впровадження педагогічного досвіду кращих учителів закладу.

Читати далі… →