ГоловнаНовиниВиховні справи

Category Archives: Виховні справи

Національний урок пам’яті

Братською могилою і символом Голокосту в Україні став Бабин Яр.  З вересня 1941 року до кінця вересня 1943-го він був місцем регулярних розстрілів і захоронень, які проводили органи нацистської поліції безпеки та айнзанцгрупи СД разом із військовою та цивільною владою Києва. Жертвами нацистів стали євреї, роми, радянські військовополонені, українські націоналісти, пацієнти київської психіатричної лікарні, в’язні Сирецького табору та загалом усі ті, кого гітлерівці вважали своїми ворогами.  Бабин Яр – це некрополь для більше ніж 100 000 цивільних громадян та військовополонених.

День миру

У той час, коли в нашій країні лунають постріли та проливається людська кров, Міжнародний день миру є особливим святом для всіх українців. Саме тому учні Потіцького ліцею організували патріотичний флешмоб “Мир над Україною”, за допомогою якого діти ще раз підкреслили своє прагнення до єдності та миру в Україні.

Зустріч із Лесею

Напередодні дня народження славетної доньки українського народу – Лесі Українки – учні 10 класу (вчитель української мови та літератури, заступник директора з навчально-виховної роботи Стрельченко Ніна Василівна) розповідали своїм однокласникам та друзям з 9 класу про Лесю, її дитинство та юність; про її кохання, непросте, але таке цікаве життя. Із величезним задоволенням слухали її поезію та декламували самі.

Read more… →

День спонтанного прояву доброти

У День спонтанного прояву доброти педагог-організатор Саденко Оксана Анатоліївна з учнями 6 класу провела бесіду “Добро починається з тебе…”. Шестикласники розгадували кросворди, писали афоризми про добро. А наостанок виготовили “Дерево добрих справ”.

Read more… →