ГоловнаНовиниВиховні справи

Category Archives: Виховні справи

“Увага, батьки!!! Обережно, діти!!!”

ПВК «Редан»: хто вони та чим загрожують українським підліткам?

Що відомо про ПВК «Редан»?

Усе почалося в росії. Там у різних містах юнаки в чорному одязі із символом павука на спині влаштовували масові бійки з футбольними фанатами чи мігрантами. Це відбувалось у торгових центрах або на вулицях.

Чому ПВК?

Учасники руху кажуть, що не асоціюють себе з приватною військовою компанією. Для них ця приставка просто жарт. Проте існує гіпотеза, що на формування цієї субкультури вплинула ПВК «Вагнер». Адже її очільник публічно героїзує роль злочинців та закликає молодих людей вступати у ПВК, де їх навчать «чоловічої роботи».

Чому «Редан»?

Ця назва походить з аніме Hunter x Hunter. Там діяла злочинна організація «Геней Редан», яку через емблему називали «Павуки». Кожен учасник цієї організації мав татуювання павука зі своїм номером.

У субкультурі ПВК «Редан» усі учасники мають символ павука із цифрою 4. В аніме під цим числом в організації завжди були зрадники чи шпигуни. Це пов’язано з тим, що в японській культурі число 4 несе неприємності, як у нас 13. Можливо, так учасники ПВК «Редан» хотіли передати свої деструктивні наміри.

Це ІПСО?

Українська поліція вважає, що поширення цієї субкультури в нашій країні — це російська інформаційно-психологічна спецоперація. Державі-агресорці важливо дестабілізувати ситуацію в Україні будь-яким чином.

Чому підлітки?

У підлітковому віці діти відходять від батьків та переходять під вплив своїх однолітків. Їм важливо бути в групі, важливо, що про них подумають інші. Тому часто тинейджери роблять імпульсивні вчинки — всі ми так робили. Це шкідлива поведінка: наприклад, прогуляти уроки. Але вона не є небезпечною для життя та здоров’я підлітка.

Проте, як зазначають науковці, якщо дії підлітка мають руйнівний характер, спрямований на себе, своє здоров’я, зовнішній світ — це деструктивна поведінка. Вона може проявлятися в нападах агресії, гніву чи ворожості.

Часто така поведінка є відповіддю підлітка на складні обставини, в яких він опинився. У нашому випадку це війна.

Класними керівниками ліцею були проведені інформаційні години спілкування про нову небезпечну організацію, щоб уберегти вихованців від негативного впливу субкультури.

Міжнародний день спонтанного прояву доброти

Здобувачі освіти 1 – 4 класів сьогодні стали активними учасниками заходів до Всесвітнього дня спонтанного прояву доброти.
Дії кожного учня були спрямовані на те, щоб показати, що робити безкорисно гарні справи, добрі вчинки, підіймати один одному настрій, зовсім не важко, а навіть приємно.
Третьокласники взяли участь у цікавих іграх: «Потяг добрих вчинків класу», «Віднови прислів’я», «Асоціативний кущ»і просто дарували один одному компліменти. Учні 1- 2 класів переглядали презентацію ” День спонтанного прояву доброти”, вирізали сердечка добрих справ та дарували їх один одному, також переглядали мультиплікаційні фільм про добро.

Екологічна акція “Допоможемо зимуючим птахам”

Зима – важкий час для птахів. У житті нашої планети птахи відіграють велику та багатогранну роль. Тих запасів, що були зроблені влітку, не вистачає. Людська участь у долі птахів просто життєво необхідна для них. Адже наші пернаті друзі потребують допомоги саме всередині та наприкінці зимового сезону, коли їм важко знайти поживу в природі.

Протягом тижня пройшла акція «Допоможемо зимуючим птахам». Мета якої – виховання дбайливого ставлення до природи рідного краю, розвиток почуття відповідальності за довкілля, практична допомога птахам – наповнення годівничок. У цій акції взяли участь учні початкових класів. Класні керівники разом з дітьми наповнили зерном годівнички навколо школи.

Берегти природу, а, особливо птахів, як невід’ємну її частину, – це обов’язок кожного!!!

Засідання лідерів учнівського самоврядування

Перший робочий тиждень активно розпочався і для учнівського самоврядування нашого ліцею. Під керівництвом педагога-організатора, Махині Н.М., відбулося засідання лідерів учнівського самоврядування. Обговорили план роботи на місяць та сформували склад міністерств. Творчі ідеї, позитивне мислення та енергія – саме так в загальному можна описати традиційний збір лідерів учнівського самоврядування.

Бажаємо плідної роботи, проводити ще більше свят, конкурсів, акцій для процвітання нашого закладу! Разом ми досягнемо найбільших висот!!!

Тиждень толерантності

У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, в нашому закладі з 14 по 18 листопада пройшов Тиждень толерантності. Педагог-організатор ліцею,Махиня Н.М., організувала і провела разом з класними керівниками низку цікавих заходів. Впродовж тижня робота вчителів початкових класів та класних керівників школи була спрямована на формування в учнів поваги до інших людей, їхніх думок. Учні 1-4 класів прийняли участь у тренінгу “Будьмо толерантними”.

Read more… →