ГоловнаНова українська школа

Category Archives: Нова українська школа

До уваги педагогів і батьків учнів початкової школи!

До уваги педагогів і батьків учнів початкової школи!
Ваші діти зможуть навчатися навіть в евакуації та без стабільного інтернет-зв’язку!
На сайтах Інституту педагогіки НАПНУ та проєкту “Світ чекає крилатих” можна буде безоплатно завантажити електронні посібники та інтерактивні презентації для учнів 1-4 класів для роботи на весь період до нашої перемоги. Детальна інформація й посилання на всі матеріали тут https://undip.org.ua/to-teachers/edu-projects/svit-chekaie-krylatykh-osvitniy-proiekt/

Інститут педагогіки НАПН України (https://undip.org.ua/to-teachers/edu-projects/svit-chekaie-krylatykh-osvitniy-proiekt/)
Світ чекає крилатих: освітній проєкт – Інститут педагогіки НАПН України
Пропонуємо навчальні матеріали для забезпечення дистанційного освітнього процесу на період запровадження воєнного стану

Засідання круглого столу

1 березня в нашому закладі відбулося засідання круглого столу для вчителів початкової ланки. Про технології розвитку критичного мислення розповідала своїм колегам вчителька початкових класів Лазоренко Оксана Анатоліївна

Експрес-навчання

У зв’язку з можливим переходом на дистанційне навчання виникла необхідність в особливій організації освітнього процесу. Для забезпечення повноцінного навчального процесу на відстані у нашому закладі відбулося експрес-навчання педагогічних працівників для організації дистанційного навчання. Вчителі  обговорили способи налаштування режиму роботи вчителя, організації зворотнього зв’язку з учнями, а також особливості оцінювання та контролю під час карантину.

СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ

28 вересня в ОЗО «Потіцький академічний ліцей» відбувся семінар-практикум «Ведення шкільної документації відповідно до нових нормативних вимог». Заступник директора ліцею з навчально-виховної роботи Стрельченко Ніна Василівна детально ознайомила вчителів початкової ланки з новими вимогами щодо ведення шкільної документації.

Урок на свіжому повітрі

На уроці дизайну і технології (вчитель Лазоренко Оксана Анатоліївна) учні 2 класу виготовляли яблука об’ємної форми з кольорового двостороннього паперу. Яскраве сонечко, свіже повітря та невимушена атмосфера сприяли творчості юних майстрів.

Театр “Веселі рукавички”

Наші першокласники ознайомилися зляльковим театром “Веселі рукавички”. За допомогою казкових персонажів діти розігрують знайомі їм казки.

Ляльковий театр – чудовий  тренажер для розвитку емоційної та творчої сфери особистості учня.
Вчитель – Лазоренко Оксана Анатоліївна