Із метою популяризації вивчення англійської мови, розвитку комунікативних умінь і навичок, естетичного виховання учнів, упродовж 09.02-13.02.2026, в закладі відбувся тиждень англійської мови.












В рамках тижня було проведено багато різноманітних заходів, які удосконалювали знання, уміння та навички, отримані на уроках англійської мови, сприяли розширенню світогляду та ерудиції учнів; розвивали їх творчі здібності, самостійність та естетичні смаки. Вчителем англійської мови, Махинею Н.М., проведено заходи в 1-4 класах, а вчителем англійської мови, Зленко Н.П., були проведені заходи в 5-11 класах. Зокрема, конкурс “Найкращий знавець англ.мови”(між учнями 7-9класу), учні 5-6 класів розв’язували кросворди та розгадували ребуси, учні 9 класу підготували проєкти, а для 10-11 класів була проведена розважальна програма”Englishcafe”. Для учнів 1-3 класів був проведений конкур – фотоколаж за різними темами : «My favourite toy», « My favourite enimals», «My favourite cartoon».
У сучасній практиці навчання іноземних мов в українських школах широко використовується метод проєктів, який передбачає опору на творчість школярів, заохочення їх до дослідницької діяльності, дозволяє реально інтегрувати навчальні предмети та організовувати навчання в співпраці. Саме тому вчителі англійської мови приділяють велику увагу проєктній діяльності на уроках. Дуже добре справились з проєктом на тему «London» учні 4 класу. Також для 4 класу була проведена гра-квест «School is fun», на якому учні повторили і лексику, і граматику та показали свої знання з вивчених тем.
На «Тижні англійської мови» діти познайомилися з цікавими традиційними англійськими церемоніями, які століттями зберігаються і є надзвичайно цікавими для туристів, а саме: церемонія зміни варти (The Ceremony of Changing Guard), а також церемонія ключів (The Ceremony of Keys).
Також відсвяткували «День закоханих», дізналися як відзначають це свято англійці та власноруч виготовили красиві «валентинки».
В кінці тижня активні учасники були нагороджені призами. Тиждень іноземних мов вкотре
довів ,що сучасні школярі знають, люблять і хочуть вивчати іноземні мови. Дякуємо учням та педагогам ліцею за активну участь у проведенні тематичного тижня. Бажаємо й надалі демонструвати гарні результати!