ГоловнаНовиниНовини закладу

Category Archives: Новини закладу

XR-виставка “Справжні причини війни або як працює російська пропаганда”

Унікальна та інноваційна виставка, що проводиться в нашому закладі, розроблена спеціально для протидії російській пропаганді, з метою підвищити рівень обізнаності та медіаграмотності у суспільстві.

Читати далі… →

Атестація вчителів в 2022-2023 навчальному році

Атестаційний період – це надзвичайно важливий етап діяльності закладу.
Досвід свідчить, що атестація відіграє основну роль у становленні, згуртуванні та вихованні творчого колективу. Під час атестації вивчаються професійні якості вчителя, його сильні та слабкі сторони, рівень загальної культури, створюються оптимальні умови для вивчення і впровадження педагогічного досвіду кращих учителів закладу.

Читати далі… →

Збори для батьків майбутніх першокласників та для батьків випускників нашого ліцею

Важливою складовою частиною освітнього процесу сучасного закладу освіти є організація роботи з батьками учнів, яка значною мірою впливає на успішність. Зустрічі з батьками завжди є відповідальними та необхідними для правильної побудови навчально-виховного процесу  в навчальному закладі.

Читати далі… →

Допомога військовим від нашого ліцею

11-класники спільно з вчителями та працівниками ліцею зібрали та передали через волонтерів чергову передачу для наших військових. Випічку, солодощі, шкарпетки, варення, чай, окопні свічки – було передано цього разу. Разом зі смаколиками та подарунками діти передають військовим теплі побажання та слова подяки. Дякуємо всім хто долучився до збору допомоги. Ми сподіваємось, що наша підтримка дасть захисникам відчуття того, що кожен із них для нас дуже важливий.

Щира подяка за подарунки

Новорічних та різдвяних свят чекають всі з нетерпінням, особливо діти, які живуть передчуттям казкових свят та сподіваються на здійснення заповітних мрій. Що є найприємнішим для дитини? Звичайно любов та піклування батьків, підтримка та розуміння вчителів, дружба однолітків. Але надзвичайно приємно, коли про дітей турбуються небайдужі люди.

Напередодні новорічних свят солодкі подарунки з побажаннями здоров’я, успіхів у навчанні та щасливого дитинства отримали учні ліцею та найменші наші вихованці від депутата Миронівської МТГ – Ігоря Васильовича Педченка та організаторів МР “Молодь діє” – Максима Васильовича та Артема Васильовича Хоменків.

Від учнівського, педагогічного, батьківського колективів щиро дякуємо вам за новорічні подарунки надані нашим дітям!!!

Бажаємо вам напередодні Нового року та Різдва Христового родинного щастя і достатку, міцного здоров’я і здійснення найзаповітніших бажань. Хай Новий рік увійде у ваші домівки теплим святом, принесе радість, добробут, здоров’я вам, успіхів та завжди гарного настрою! Нехай у кожній оселі дзвенить дитячий сміх, а в Україні настануть мир і спокій!

Вітаємо наших юних футболістів!!!

Вітаємо учнів ліцею за зайняте III місце у турнірі з футболу (м.Київ спортивний комплекс ФК “Динамо Київ”) 19.11.2022 : Ковалька Сергія, Рахматова Володимира, Рахматова Дмитра, Передерія Олексія, Шустовіцького Давида, Тюлюпу Євгена, Дзюбу Андрія, Кузьмінчука Олександра, Кириченка Дмитра, Комарова Златояра, Секрета Віталія, Барандича Захара.

Щиро вітаємо наших спортсменів і зичимо нових перемог!!!

Зі Святом Великодня!

У наш час кожен свідомий українець повинен пам’ятати і підтримувати тих, хто боронить Україну від лютого ворога. Великдень – це сімейне свято. Світле, тепле й затишне. Таким воно має бути і для військових. Саме тому працівники Потіцького ліцею вирішили порадувати наших захисників великодніми смаколиками.