ГоловнаНовиниВісті з уроків

Category Archives: Вісті з уроків

Урок-екскурсія “Що змінюється в природі восени”

Другокласники разом зі своєю учителькою Кардаш Лесею Дмитрівною проводили спостереження та дослідження безпосередньо в природі. Під час екскурсії побачили багато того, на що раніше не звертали уваги. Вони зрозуміли, що природа – це наша дослідницька лабораторія, але необхідно надзвичайно бережно в ній працювати, любити її, захоплюватися красою природи й старанно її вивчати.

Я досліджую світ

Робота Гавриленко Аліни

Під час дистанційного навчання учні 4 класу на уроках “Я досліджую світ” з картонної коробки робили макет кімнати. “Провели” в неї освітлення, з’єднавши батарейку, дроти, лампочку і вимикач. А потім заселили у свої кімнати іграшкових мешканців. Також учні виготовили макети повітряних куль.

Правильні многогранники та їх виготовлення за побудованими розгортками

Фігури, логіка і практичне застосування – ось “три кити”, три основні складові, що дозволяють гармонічно розвивати образне й логічне мислення дитини будь-якого віку…

Домбровська Л. С. “Математичні смарагди”

Сьогодні на факультативі з математики учні 6 класу виготовляли правильні многогранники за їх розгортками. Під час заняття учні познайомилися з принципами побудови розгорток многогранників, оволоділи навичками виготовлення моделей геометричних тіл.

4 клас. Природознавство. Цікавий світ материків.

Здобувачі освіти 4 класу здійснили віртуальну подорож до материка, на який хотіли б потрапити. Діти підготували розповіді, презентації та поділилися цікавою інформацією з однокласниками.