ГоловнаНовиниВісті з уроків

Category Archives: Вісті з уроків

Свято Великодня

На столі – духмяна паска,
А круг неї – писанки.
Уділи нам, Боже, ласки
На всі дні, на всі віки!

Немала у нас родина,
Та молитва всіх єдина:
Хай розквітне Україна,
Як в погожі дні – весна.

Платон Воронько

Читати далі… →

Дитячими руками творимо мило з вами

Мило на полицях магазинів вражає великою кількістю квітів, форм і ароматів. Але тим, хто хоче чогось більш натурального або оригінального, варто спробувати зварити його самостійно. Є кілька способів зробити мило своїми руками. Всім технологіям, як створити мило власноруч, навчаються учні нашого ліцею з керівником гуртка “Миловаріння” Зубченко Діною Вікторівною. Діти із неаби-яким захватом створюють мило різної форми та величини, додаючи до нього різні цілющі екстракти та ефірні масла.
Читати далі… →

Урок-екскурсія “Що змінюється в природі восени”

Другокласники разом зі своєю учителькою Кардаш Лесею Дмитрівною проводили спостереження та дослідження безпосередньо в природі. Під час екскурсії побачили багато того, на що раніше не звертали уваги. Вони зрозуміли, що природа – це наша дослідницька лабораторія, але необхідно надзвичайно бережно в ній працювати, любити її, захоплюватися красою природи й старанно її вивчати.

Я досліджую світ

Робота Гавриленко Аліни

Під час дистанційного навчання учні 4 класу на уроках “Я досліджую світ” з картонної коробки робили макет кімнати. “Провели” в неї освітлення, з’єднавши батарейку, дроти, лампочку і вимикач. А потім заселили у свої кімнати іграшкових мешканців. Також учні виготовили макети повітряних куль.

Правильні многогранники та їх виготовлення за побудованими розгортками

Фігури, логіка і практичне застосування – ось “три кити”, три основні складові, що дозволяють гармонічно розвивати образне й логічне мислення дитини будь-якого віку…

Домбровська Л. С. “Математичні смарагди”

Сьогодні на факультативі з математики учні 6 класу виготовляли правильні многогранники за їх розгортками. Під час заняття учні познайомилися з принципами побудови розгорток многогранників, оволоділи навичками виготовлення моделей геометричних тіл.