ГоловнаДошкільна освіта

Category Archives: Дошкільна освіта

“Допоможем ЗСУ рідненьким”

До Міжнародного дня Волонтера який відзначається 5 грудня за ініціативи керівництва та адміністрації закладу в ОЗО “Потіцький ліцей Миронівської міської ради Київської області” 4 та 5 грудня проводився благодійний ярмарок, мета якого – це збір коштів на потреби Збройних сил України. Діти невпинно намагаються допомогти нашим волонтерським організаціям, які в свою чергу підтримують наших захисників. До організації та проведення цього заходу доєднались класні колективи 1-11 класів та батьки учнів.

Читати далі… →

“Осінь барвами чарує”

Осінню пору завжди називають золотою, адже в цей час року дерева й кущі в парках і дворах змінюють колір. Жовтим золотом сяють під променями сонця. Згодом з’являється безліч різних відтінків… Не дивлячись на те, що осінь вважають “порою романтиків”, коли можна про щось помріяти, відпочити та насолодитися красою осінніх парків та лісів, то у дошкільнят це час активної підготовки до свята Осені. Вихователі закладу в тандемі з батьками організували прекрасну виставку веселих саморобок із городини “Осінь Чарівниця” , а також провели свято для маленьких вихованців на тему “Барви золотої Осені”.

Читати далі… →

Долоньки єдності

Наші дошкільнята дізналися історію виникнення Дня Соборності України. Під час гри-вікторини вони ознайомилися з державними символами. А ще разом зі своєю вихователькою Галіцькою Юлією Вікторівною виготовили плакат “Долоньки єдності”

Заняття з ліплення

Заняття з ліплення у старшій групі. Тема: «Цуценя»

Вихованці вчилися ліпити фігуру собаки, передаючи форму частин, їх відносну величину, розташування по відношенню один до одного; поєднували виліплені частини в одне ціле. Вчилися користуватися різними прийомами ліплення (скачування, розкачування, сплющування, прищипування, згладжування, відтягування).

Нова група для дошкільнят

            04 листопада 2019 року  в нашому навчальному закладі відбулася приємна церемонія відкриття дошкільної групи. На захід завітав голова Миронівської районної державної адміністрації Ігор Черногод, заступник голови адміністрації Оксана Вершута, сільський голова с. Потік Людмила Музичка. Гості й господарі щиро привітали присутніх з відкриттям групи для дошкільнят в дитячому садочку «Сонечко» та вручили дітлахам подарунки.