ГоловнаНовиниБезпека життєдіяльності

Category Archives: Безпека життєдіяльності

Візит рятувальників до ліцею

Позитивний настрій та нові знання з безпеки отримали учні, адже до них в гості завітав провідний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області старший лейтенант служби цивільного захисту – Секрет Владислав Олександрович. Інспектор провів навчання для учнів нашого ліцею та звернув особливу увагу присутніх на важливість дотримання основних правил безпечної поведінки у побуті, також діти дізналися, як правильно діяти у разі знаходження вибухонебезпечних або схожих на них підозрілих предметів та як діяти на випадок виникнення надзвичайних ситуацій, аварій з вибухами і пожежами, щоб не трапилося непоправне.

Читати далі… →

День цивільної оборони

12 травня у нашому освітньому закладі пройшов День цивільного захисту. Це день, коли ми поглиблено обговорюємо питання причин, які можуть завдати шкоди людському житті. День цивільного захисту проводиться з метою практичного закріплення учнями закладу освіти теоретичного матеріалу з питань особистої безпеки в умовах загрози та виникнення надзвичайної ситуації, користування засобами захисту від її наслідків, вивчення правил пожежної безпеки та основ цивільного захисту.

Читати далі… →

Ми за здоровий спосіб життя

Щорічно в третій четвер листопада в більшості країн світу відзначається Міжнародний день відмови від паління (No Smoking Day). 18 листопада в Потіцькому ліцеї були проведені відеолекторій та заняття з профілактики вживання алкогольних напоїв, наркотичних речовин під девізом «Ми здорове покоління».

Екскурсія до пожежно-рятувальної частини

15 листопада учні 4 класу стали гостями Миронівської пожежно-рятувальної частини. Четвертокласники захоплено слухали змістовну розповідь про непросту й небезпечну роботу пожежників, про техніку та бойове спорядження вогнеборців, повторили правилами пожежної безпеки. А найбільші враження отримали від можливості посидіти за кермом пожежної машини.