ГоловнаArticles by: PAL Zauch

All posts by PAL Zauch

Єднаємось в боротьбі проти насильства

До щорічної акції “16 днів проти насильства” в ОЗО “Потіцький ліцей Миронівської міської ради Київської області” з 27 листопада по 01 грудня проводились ряд заходів щодо запобігання насильства та його проявів в учнівських колективах. Учасники освітнього простору активно брали участь в організованих соціальним педагогом Потапенко Д.О. та практичним психологом Сорокою Г.П. акціях “Єднаймось проти насильства”, “Червона стрічка”, інформаційних марафонах, годинах спілкування та тренінгах, мета яких була виховати позитивне ставлення до оточення в якому знаходяться учасники, повагу до прав та свобод кожного, зміцнити добрі взаємостосунки в класних колективах та ін. До акції доєднались і члени учнівського самоврядування, які активно проводили соцопитування серед учнів про види насильства та методи боротьби із ним. З учнями 9-11 класів практичним психологом та соціальним педагогом були проведені заходи на тему “Захист жінок в Україні” та “СНІД. ВІЛ. Гігієна у стосунках”, а також анкетування та інформаційні бесіди, що були націлені на покращення знань в учнів щодо безпеки здорового способу життя. З учнями 5-8 класів було проведено конкурс малюнків на тему “Стоп булінг”, а також години спілкування, бесіди, інформаційні п’ятихвилинки та акції. З молодшими учасниками 1-4 класів проводились ігри, розучування мирилок та перегляд мультфільмів виховного змісту.

Читати далі… →

Вивчаємо майбутні професії

На цьому тижні в учнів 9-11 класів відбулась зустріч із представниками Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут. Під час зустрічі учням було представлено перелік спеціальностей навчального закладу, особливості вступних іспитів та коротка характеристика кожної спеціалізації. Представники інституту повідомили про важливі якості, якими має володіти майбутній студент та рівні підготовки як фізичної та інтелектуальної.

«Правила дорожнього руху вивчаємо – в біду на дорозі не потрапляємо! »

З метою покращення знань та вмінь учнів про правила дорожнього руху з учнями 6-А класу проводились цікаві ігри на тему «Правила дорожнього руху ». Класним керівником Потапенко Д.О., дітям було запропоновано ігри такі як: “Правила знай – в доміно грай”, “Дорожній лабіринт”, “Знайди відмінне” та інші розвивальні ігри. Ці ігри посприяли розвитку в дітей уваги, логічного мислення та поповнили знання дітей новими правилами, які мають знати всі пішоходи.

“Кольоровий тиждень толерантності”

У рамках відзначення Міжнародного дня толерантності та з метою формування в учнів

загальнолюдських моральних цінностей в ОЗО “Потіцький ліцей” пройшов “Кольоровий тиждень толерантності”. Впродовж тижня робота вчителів початкової ланки та класних керівників 5-11 класів була спрямована на формування в учнів взаємоповаги, взаєморозуміння та моральної доброчесності одне до одного. Щодня в ліцеї проводились конкурси та психологічні тренінги на тему “Толерантність і нетерпимість”. Окрім цього, в кожен із днів мав перевагу відповідний колір в одязі дітей.

З учнями початкової ланки проводились різноманітні розвивальні ігри, танцювальні руханки конкурси та художньо-естетичні вправи. Діти переглядали мультфільми повчального характеру про доброту, терпіння та взаєморозуміння, а також створили постер із долоньками добра та словами підтримки для наших захисників.

З учнями 5-11 класів соціальним педагогом Потапенко Д. О. були проведені тренінги та тестування на тему: “Добрі стосунки в колективі”. Під час перерв учнівським самоврядуванням та педагогом-організатором Махинею Н.М. проводились акція “Обійму безплатно”, “Скриня добрих слів”, фотоконкурс “Подаруй посмішку”, а також діти створили плакати на тему “Дерево та квітка толерантності”. Всі учні ліцею активно брали участь в організованих заходах та із творчістю підійшли до кожного із завдання поставлених перед ними.

Читати далі… →

“Успішна людина – успішна країна”

Немає поганих професій, адже всі професії хороші! І перш ніж обрати свою, людина повинна знати, чого вона хоче. Професія не обов’язково повинна бути героїчною, високооплачуваною чи такою, яка надає якісь пільги. Головне, щоб вона була творчою і цікавою, і тоді успіх тобі буде гарантований.
Допомогти дітям із вибором їх майбутньої професії – це завдання кожного навчального закладу та вчителя. З метою ознайомлення із вибором майбутньої професії для учнівського колективу 9 класу була організована поїздка до ВСП “Маслівського аграрного фахового коледжу імені П.Х. Гаркавого Білоцерківського національного аграрного університету”.

Читати далі… →

“Cool games”

Тиждень в ОЗО “Потіцький ліцей”розпочався з веселих стартів та естафет. Цього разу змагалися класні колективи 5-11 класів у змаганнях під назвою “Cool games”. Як завжди було весело та спортивно. Серед 5-7 класів перемогу здобула команда 6-а класу, а серед 8-11 класів перемогла збірна команда 10-11 класу.

Читати далі… →