ГоловнаНовиниВітаємо

Category Archives: Вітаємо

Новорічні вітання від учнів ліцею нашим захисникам!!!

Нехай перегорнута сторінка 2022-го року забере у небуття весь смуток та біль, а Новий 2023 рік подарує найголовніше – Мир та Перемогу. Нехай 2023 буде переможним для всіх нас. Від усього серця бажаємо благополуччя у кожній родині та справжнього людського щастя! Особливі новорічні вітання підготували учні ліцею нашим захисникам, нашим янголам, які серед окопів та траншей борються за право на свободу!!! Ми віримо, ви вистоїте!!! Завдяки вам, ми знаємо, що Україна переможе. Нехай у Новому році вас оминають ворожі кулі. Нехай скоріше наша земля очиститься і ви повернетесь у свої родини живими і здоровими! Бажаємо вам не втрачати віру, наснаги і мужності!!! Зі святом!!!

Таланти нашого ліцею

Учениця 10 класу Федоренко Софія посіла ІІ місце в конкурсі малюнків “Стоп насилля!”, який відбувався у рамках Всеукраїнської кампанії “16 днів проти насильства”.
Щиро вітаємо Софійку з перемогою!

Хвилина слави

21 вересня в Потіцькому ліцеї відбулося нагородження переможців спортивних змагань, які проходили протягом Олімпійського тижня. Вітаємо наших переможців!

ПОТІЦЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ – ЛІДЕР ОСВІТИ КИЇВЩИНИ

Департамент освіти і науки напередодні професійного свята вчителів висловив подяку найкращим закладам освіти Київської області. Серед кращих опорних закладів Київщини було названо ОЗО «Потіцький академічний ліцей – центр позашкільної освіти».  

З ДНЕМ УЧИТЕЛЯ

Старшокласники підготували святкове привітання до Дня Вчителя

Спасибі вам, УЧИТЕЛІ, що йдем сміливо по Землі,
Що знаєм все про океани, і чули навіть про лимани…
За Трою і за Карфаген, за бензохлоропропілен,
За НЕ і НІ, за двічі два, за ваші теплії слова.
За всі знання, що дали нам, за це ми ДЯКУЄМО Вам!

Нагородження ювіляра

За сумлінну працю, високу результативність у роботі, особистий вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління, з нагоди Дня Вчителя та виходу на заслужений відпочинок була нагороджена

Алєксєйцева Леоніда Іванівна .