ГоловнаВітаємо

Category Archives: Вітаємо

8 березня – Міжнародний день прав жінок 

Щороку 8 березня весь світ відзначає Міжнародний жіночий день, який також ще називають Днем боротьби за жіночі права, повна назва якого Міжнародний день боротьби за права жінок і міжнародний мир (рішенням ООН від 1977 року).  Ця визначна дата дозволяє оцінити та відзначити досягнення представниць прекрасної статі у різних сферах людської діяльності в минулому та в наші дні.  У країнах Європи та світу цей день ще один привід згадати та віддати данину тим, завдяки кому сучасні жінки здобули право вчитись в університеті, голосувати, розлучатись, отримувати гідну зарплатню на рівні з колегами-чоловіками, навчати дітей у садочках тощо. А також подякувати тим, хто далі звертає увагу на виклики, з якими стикаються жінки. 

Цьогоріч 8 березня обійшлось без гучних святкувань, відзначили цей день відео привітанням для дівчаток нашого закладу. Учні початкових класів власноруч виготовляли листівки для своїх найрідніших. Також у ліцеї відбувся незвичайний та цікавий захід, а саме гра «Дівчати проти хлопців», який організувала для своїх учнів Халяндра Ольга Степанівна. Діти взяли участь в цікавих конкурсах: “Хто Я?”, “Вгадай мелодію”, “Впізнай героя”, “Обери фото”, “Хто швидше”. Учасники отримали позитивні емоції та хороший настрій на весь день.

Новорічні вітання від учнів ліцею нашим захисникам!!!

Нехай перегорнута сторінка 2022-го року забере у небуття весь смуток та біль, а Новий 2023 рік подарує найголовніше – Мир та Перемогу. Нехай 2023 буде переможним для всіх нас. Від усього серця бажаємо благополуччя у кожній родині та справжнього людського щастя! Особливі новорічні вітання підготували учні ліцею нашим захисникам, нашим янголам, які серед окопів та траншей борються за право на свободу!!! Ми віримо, ви вистоїте!!! Завдяки вам, ми знаємо, що Україна переможе. Нехай у Новому році вас оминають ворожі кулі. Нехай скоріше наша земля очиститься і ви повернетесь у свої родини живими і здоровими! Бажаємо вам не втрачати віру, наснаги і мужності!!! Зі святом!!!

Таланти нашого ліцею

Учениця 10 класу Федоренко Софія посіла ІІ місце в конкурсі малюнків “Стоп насилля!”, який відбувався у рамках Всеукраїнської кампанії “16 днів проти насильства”.
Щиро вітаємо Софійку з перемогою!

Хвилина слави

21 вересня в Потіцькому ліцеї відбулося нагородження переможців спортивних змагань, які проходили протягом Олімпійського тижня. Вітаємо наших переможців!

ПОТІЦЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ – ЛІДЕР ОСВІТИ КИЇВЩИНИ

Департамент освіти і науки напередодні професійного свята вчителів висловив подяку найкращим закладам освіти Київської області. Серед кращих опорних закладів Київщини було названо ОЗО «Потіцький академічний ліцей – центр позашкільної освіти».