ГоловнаНовиниПредметні тижніТиждень англійської мови

Тиждень англійської мови

https://youtu.be/ZWXxL2Zw2Pc

Учні початкових класів протягом тижня активно проводили кожен день. В понеділок розфарбовували малюнки-розмальовки, де обов’язково повинні були знати назви кольорів та цифри.
У вівторок розказували вірші та готували проєктні роботи: “l like…”та “My favourite cartoon”.
В середу переглядали мультфільми англійською мовою та із захопленням подорожували Великобританією.
В четвер відбулася виставка малюнків “l love English” та веселі фізкультхвилинки на перервах.
А вже в п’ятницю відсвяткували день народження смайлика Сема, хорошого товариша кожного початківця. Було багато ігор та конкурсів і, звичайно, пісня “Happy birthday”.Також діти отримали нагороди та солодкі призи.

З метою популяризації вивчення англійської мови, розвитку комунікативних умінь і навичок, естетичного виховання, духовного багатства учнів з 16 по 20 жовтня 2023 року у нашому закладі був проведений тиждень англійської мови.

В рамках тижня було проведено багато різноманітних заходів, які удосконалювали знання, уміння та навички, отримані на уроках англійської мови, сприяли розширенню світогляду та ерудиції учнів; розвивали їх творчі здібності, самостійність, естетичні смаки; виховували любов та шанування історії як свого рідного краю, так і країни, мова якої вивчається.

Протягом тижня були проведені різноманітні заходи, які підготували вчителі англійської мови: Махиня Н.М. та Оніщенко М.О.

Учні початкової школи мали змогу попрацювати над проєктною роботою “I love English”, переглядали мультфільми мовою оригіналу, виконували фізкультхвилинки, брали участь в цікавому квесті “Найкращий знавець алфавіту” та ознайомились з відео “Визначні місця Великобританії”.

Учні 9 класу працювали над проєктною роботою “Our ukrainian food”, малювали страви традиційної, української кухні та писали діалоги англійською мовою відповідно до теми. 10 клас працював над проєктом “Our favourite foods”. Діти створювали діалоги англійською мовою щодо цієї теми, потім пригощали одне одного солодощами. Учні 6-А класу прийняли активну участь у проєкті “The tradition of the English tea party with 6-A”, а після закінчення шкільних уроків, кожний у себе вдома влаштував традицію англійського чаювання. Було створено відео презентацію зі своїми фото як вони чаювали вдома, читали англійською мовою цікаву інформацію про англійське чаювання та переглядали свою цікаву відео презентацію на уроці англійської мови. Діти 6-Б класу із задоволенням відгадували кросворди, перекладаючи слова з англійської мови на українську з тих тем, які вивчали раніше, читали та перекладали з англійської мови на українську мову про сучасний, модний одяг. Учні 8 класу виконали всі разом проєктні роботи “Stop war”, “War”. Діти малювали жовто-блакитне серце, свою країну, писали вірші англійською мовою про війну, потім всі разом потанцювали флешмоб на підтримку своєї країни. Діти 11 класу працювали над проєктом “Health lifestyle”.

Цікаво та весело провели час учні 6-А та 6-Б класу, дізналися про чайну церемонію, етикет англійців та скуштували англійський чай із солодощами.

У п’ятницю було підведено підсумки Тижня англійської мови. Протягом тижня вчителі англійської мови разом зі своїми вихованцями створили справжнє свято – свято знань, краси та гармонії. Всі заходи були надзвичайно цікавими, насиченими активною працею і добрим позитивним настроєм.