Головна2020Вересень

Monthly Archives: Вересень 2020

Реєстрація на ЗНО-2021 розпочнеться 1 лютого

Міністерством освіти і науки затверджений Календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року.

Відповідний наказ підписаний т.в.о. міністра освіти і науки Сергієм Шкарлетом.

КНИЖКОВА ЛІКАРНЯ

Книжки – як люди: народжуються, живуть, старіють. Як і люди, можуть хворіти. А захворівши, потребують лікування. Учні 4 класу (вчитель Овчаренко Світлана Василівна) спробували себе у ролі книжкових лікарів. На уроці «Я досліджую світ» вони ремонтували книжки зі шкільної бібліотеки.

УРОК-РЕКВІЄМ

Щороку 29 вересня учні та вчителі нашого закладу, як і все прогресивне людство, вшановують жертв страшної трагедії, яка відбулася у Бабиному Яру. Ця подія є однією з найтемніших сторінок історії України, але про неї необхідно пам’ятати, адже саме так ми зможемо вшанувати пам’ять мільйонів жертв Голокосту і не допустити подібних трагедій.

СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ

28 вересня в ОЗО «Потіцький академічний ліцей» відбувся семінар-практикум «Ведення шкільної документації відповідно до нових нормативних вимог». Заступник директора ліцею з навчально-виховної роботи Стрельченко Ніна Василівна детально ознайомила вчителів початкової ланки з новими вимогами щодо ведення шкільної документації.

ПРОФІЛАКТИКА ВІРУСНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ

Як запобігти вірусним захворюванням? Що потрібно робити, якщо піднялася температура? Як діяти, якщо відчуваєш, що ти починаєш хворіти? Про це йшла мова під час профілактичної бесіди медсестри закладу Тихончик Інни Михайлівни з учнями

Урок на свіжому повітрі

На уроці дизайну і технології (вчитель Лазоренко Оксана Анатоліївна) учні 2 класу виготовляли яблука об’ємної форми з кольорового двостороннього паперу. Яскраве сонечко, свіже повітря та невимушена атмосфера сприяли творчості юних майстрів.

Інструктивно-методична нарада

17 вересня вчителі нашого закладу Дундал Наталія Володимирівна та Сорока Галина Петрівна стали учасниками інструктивно-методичної наради для педагогічних працівників закладів освіти та фахівців інклюзивно-ресурсного центру (ІРЦ) “Організація інклюзивного навчання в закладах освіти Київської області у 2020-2021 навчальному році”. Захід відбувся в режимі онлайн на платформі zoom.