Головна2020Жовтень

Monthly Archives: Жовтень 2020

Експрес-навчання

У зв’язку з можливим переходом на дистанційне навчання виникла необхідність в особливій організації освітнього процесу. Для забезпечення повноцінного навчального процесу на відстані у нашому закладі відбулося експрес-навчання педагогічних працівників для організації дистанційного навчання. Вчителі  обговорили способи налаштування режиму роботи вчителя, організації зворотнього зв’язку з учнями, а також особливості оцінювання та контролю під час карантину.

Козацькі розваги

У переддень Дня українського козацтва у нашому закладі відбулися козацькі розваги. Юні козаки змагалися у силі, спритності та кмітливості. Учасники змагань та глядачі отримали величезне задоволення від дійства. Змагання для учнів початкових класів підготувала Лазоренко Оксана Анатоліївна, для учнів 5-11 класів – Лапко Василь Вікторович.

Заняття з ліплення

Заняття з ліплення у старшій групі. Тема: «Цуценя»

Вихованці вчилися ліпити фігуру собаки, передаючи форму частин, їх відносну величину, розташування по відношенню один до одного; поєднували виліплені частини в одне ціле. Вчилися користуватися різними прийомами ліплення (скачування, розкачування, сплющування, прищипування, згладжування, відтягування).

УРОК ДОБРОТИ

5 жовтня учні 7 класу Потіцького академічного ліцею (вчитель Матвієнко Ірина Анатоліївна) долучилися до проведення ІІІ Всеукраїнського уроку доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин», присвячений Всесвітньому дню тварин.

ПОТІЦЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ – ЛІДЕР ОСВІТИ КИЇВЩИНИ

Департамент освіти і науки напередодні професійного свята вчителів висловив подяку найкращим закладам освіти Київської області. Серед кращих опорних закладів Київщини було названо ОЗО «Потіцький академічний ліцей – центр позашкільної освіти».  

З ДНЕМ УЧИТЕЛЯ

Старшокласники підготували святкове привітання до Дня Вчителя

Спасибі вам, УЧИТЕЛІ, що йдем сміливо по Землі,
Що знаєм все про океани, і чули навіть про лимани…
За Трою і за Карфаген, за бензохлоропропілен,
За НЕ і НІ, за двічі два, за ваші теплії слова.
За всі знання, що дали нам, за це ми ДЯКУЄМО Вам!

ПОСВЯТА ПЕРШОКЛАСНИКІВ У ЧИТАЧІ

ЗНОВ МОВА ПРО КНИГИ ВЕДЕТЬСЯ: У НИХ НЕОСЯЖНА Є ДАНЬ. ВСІ ПОМИСЛИ В БІБЛІОТЕЦІ – СКАРБНИЦІ НЕВИЧЕРПНИХ ЗНАНЬ. ТУТ ФАКТИ УСІ ДОСТОВІРНІ, ТУТ РОЗУМУ ВІЧНОГО СХОДЖЕННЯ. ПОШАНА ТОБІ КНИГОЗБІРНЯ – ДУХОВНОГО СЕРЦЯ ВІДРОДЖЕННЯ. КРАСУЮТЬСЯ В ВИСТАВКАХ ДАТИ, І ЗАХОДИ Є БЕЗ МЕЖІ, ЧИТАЙТЕ, ЧИТАЙТЕ, ЧИТАЙТЕ ВИ КНИГИ УСІ ВІД ДУШІ.

Нагородження ювіляра

За сумлінну працю, високу результативність у роботі, особистий вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління, з нагоди Дня Вчителя та виходу на заслужений відпочинок була нагороджена

Алєксєйцева Леоніда Іванівна .