ГоловнаНовини2020Лютий

Monthly Archives: Лютий 2020

Молодіжний фестиваль «ПРОФ FEST OK» 2


28 лютого 2020 учні 11 класу  відвідали молодіжний фестиваль «Проф FEST OK». Захід відбувався на базі Державного навчального закладу “Богуславський центр професійно-технічної освіти”.

Свято Масниці


З прадавніх часів до нас ідуть життєва мудрість і настанови щодо способу життя. Вони закладені в українських звичаях та обрядах. Як і рідна мова, звичаї об’єднують людей в один народ.  І як би не змінювався світ, ми повинні  зберігати ті духовні скарби, які дісталися нам у спадок від попередніх поколінь.
Один із таких обрядів,  Масницю, спробували відтворити учні нашого ліцею. Святкування Масниці пройшло надзвичайно весело та цікаво. Після театралізованого дійства спалили опудало Зими, а потім відбувся  ярмарок, і всі поласували смачними млинцями, варениками та різноманітними тістечками.

8 клас. Географія. Лісостепова природна зона.

На уроках географії вчитель Зварич Олександр Іванович застосовує різні форми роботи для підвищення зацікавленості до навчання.
Сьогодні здобувачі освіти 8 класу працювали у групах. Кожен учень вивчав матеріал у своєму малому колективі, висловлював думки, ілюстрував результат. Групова форма роботи забезпечує позитивне ставлення до співпраці та взаємодопомоги.

Молодіжний фестиваль «ПРОФ FEST OK»


27 лютого 2020 учні 9 класу стали учасниками молодіжного фестивалю «Проф FEST OK», на якому відбулася презентація результатів обласного інформаційно-пошукового проекту «Київщина кулінарна: традиції та сучасність». Фестиваль проходив на базі державного професійно-технічного навчального закладу “Рокитнянський професійний ліцей”.
Учасники заходу мали можливість взяти участь у локаціях:
– Арт-студія зі складання серветок;
– Кондитерська арт-студія;
– Майстер-клас з нанесення декоративної акрилової штукатурки та створення різних фактур;
– Практична платформа «Цікава бухгалтерія»;
– Воркшоп «У світі друкарства».
Разом із фахівцями, випускниками та здобувачами освіти ліцею учасники дізналися про особливості професій.
Захід пройшов у доброзичливій, теплій атмосфері. Всі учасники, гості отримали позитивні емоції та гарні враження.

Батьківські збори


Взаємодія батьків та педагогів – необхідна умова для виховання нового покоління. Традиційною формою роботи з батьками є батьківські збори. Саме батьківські збори – це своєрідна школа для батьків, яка розширює їхній педагогічний світогляд, стимулює бажання стати гарними батьками. Сьогодні відбулися збори батьків, учителів та учнів 5 класу. Адміністрація навчального закладу та педагоги разом з  батьками обговорили завдання навчально-виховної роботи класу,  визначили шляхи співпраці родини та ліцею, розглянули актуальні педагогічні проблеми.

Інтелектуальна гра “Світ навколо нас”

Усім відомо, що гра – це не просто забавка. Саме творча діяльність дитини сприяє її всебічному розвитку. Сьогодні в 3 класі нашого ліцею відбулася інтелектуальна гра «Світ навколо нас». Між собою змагалися команди «Знайки» та «Чомусики». Учні-ерудити здійснили веселу  мандрівку до країни знань. Ініціатором цієї незвичайної подорожі стала Овчаренко Світлана Василівна – класний керівник 3 класу. Під час гри учні виявили широкий кругозір, уміння логічно мислити та працювати в команді.   Пошуки відповідей на цікаві  питання дали можливість виявити і випробувати власний інтелект, увагу та зосередженість в цілому.

Міжнародний день рідної мови

З нагоди Міжнародного дня рідної мови в нашому ліцеї відбулася Мовна вікторина, яку підготувала вчитель української мови  та літератури Матвієнко Ірина Анатоліївна. Між собою змагалися команди 6 та 7 класів. На святі панувала весела та дружня атмосфера. Конкурсанти жваво відповідали на питання вікторини, із задоволенням розгадували загадки та виконували цікаві завдання. Переможницею у вікторині стала команда 6 класу. Наприкінці свята всі разом заспівали пісню «Мова єднання».

День Героїв Небесної Сотні

День Героїв Небесної Сотні – пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого для вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті загиблих на Майдані.
У Потіцькому академічному ліцеї  відбувся урочистий захід до Дня Героїв Небесної Сотні
Учнівський та педагогічний колектив навчального закладу, переглянувши документальний фільм «Майдан 2014. Небесна Сотня», пригадали події тієї зими.  Згадувати таке важко, але мусимо пам’ятати, бо  Україна заплатила надто високу ціну за звільнення від диктатури і свій цивілізаційний вибір – бути частиною Європи. Учні та вчителі ліцею вшанували загиблих хвилиною мовчання та влаштували акцію «Передай Свічу пам’яті».

Виставка малюнків “А вже весна, а вже красна!”


Весна – це чудовий час року, час пробудження природи, прильоту і веселого щебету пташок, що радує око. Очікуючи цю прекрасну пору, учні ліцею вирішили долучитися до прекрасного – намалювати весну. Роботи вийшли дуже гарними! Так з’явилася виставка «А вже весна, а вже красна!»
       Дитячі малюнки наповнені яскравістю весняних барв, співом птахів, неймовірним весняним ароматом. Вони звертають нашу увагу на красу весняної природи та дарують відчуття гармонії зі світом.