ГоловнаНовиниДень пам'яті

Category Archives: День пам’яті

Віртуальна подорож до музею Небесної Сотні

Під час години спілкування, присвяченої дню пам’яті Героїв Небесної Сотні, учні 7 класу (класний керівник Халяндра Ольга Степанівна) здійснили віртуальну подорож до музею Небесної сотні “Герої не вмирають… Просто йдуть…” та вшанували пам’ять загиблих героїв Хвилиною мовчання.

Пам’ятаємо героїв Крут

29 січня українці згадують про події 1918 року, коли юні захисники Української Народної Республіки власною кров’ю вписали нову героїчну сторінку історію українського визвольного руху – бій під Крутами. Саме тоді на Чернігівщині війська УНР вступили в нерівний бій із більшовицькими військами. 

День пам’яті жертв Голодомору

Сьогодні старшокласники та педагоги нашого ліцею стали учасниками мітингу біля сільського пам’ятника жертвам Голодомору, який організували староста с. Потік та працівники сільського будинку культури. Присутні пригадали померлих та вшанували пам’ять про них хвилиною мовчання.

День вшанування пам’яті жертв депортації кримських татар

З нагоди Дня вшанування пам’яті жертв депортації кримських татар у закладі відбулася тематичні години спілкування у 9 та 10 класах. Класні керівники Чабак Олена Андріївна та Потапенко Діна Олексіївна. Бібліотекар Лапко Галина Петрівна

Read more… →

Їм у віках судилося безсмертя

Ніколи знову!

День Пам’яті й примирення, День перемоги над нацизмом – особливі дні. Подвиг, здійсненний нашими дідами і прадідами, настільки значущий, що його велич рік від року стає лише яскравішою та помітнішою. Ці дні викликають відчуття безмежної гордості за наш народ та водночас уособлюють героїзм та вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійснених мрій і задумів.

Read more… →

Міжнародний день пам’яті жертв голокосту

До Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту для учнів старших класів був проведений урок пам’яті “Голокост: чужої біди не буває”, під час якого учні мали змогу поглибити свої знання про трагічні події в Україні під час Другої світової війни.