ГоловнаЕкологічне виховання

Category Archives: Екологічне виховання

Тиждень охорони навколишнього середовища

До Всесвітнього дня Землі (22 квітня) та до Дня довкілля (15 квітня) були проведені заходи спрямовані на виховання в учнів любові, доброти, почуття патріотизму, відповідальності за майбутнє  нашої планети Землі. А саме: в 5-А класі класним керівником, Онищенко М.О., проведено годину спілкування “Збережемо планету для наших дітей!” та в 5-Б класі класним керівником, Потапенко Д.О., проведено вікторину “Чисте довкілля”. П’ятикласники переглянули пізнавальне відео, виконали цікаві завдання, навчилися сортувати сміття та намалювали малюнки. Також учні ліцею підготували фоточелендж “Відновимо нашу планету разом!” та мали змогу прочитати книги про красу рідного краю відвідавши виставку книг “Бережімо планету Земля – вона у нас одна!”.

Читати далі… →

“Сад Перемоги”

17 квітня вчителями та випускниками ліцею було здійснено посадку фруктових дерев. Випускники ліцею впевнені, що деревця обов’язково приживуться, адже посаджено їх з любов’ю. Бо ж як приємно знати, що ці дерева посадив ти! Пройде небагато часу, підростуть посаджені деревця…. Вони не лише прикрашатимуть територію ліцею, але й викликатимуть вдячність у серцях учнів наступних поколінь.

Читати далі… →

Акція ” Посади дерево Перемоги”!!!

20 березня у Всесвітній день Землі одинадцятикласники нашого ліцею розпочали акцію ” Посади дерево Перемоги”, яку учні разом з класними керівниками продовжили 31 березня. Цей день – нагадування про екологічні катастрофи, день, коли кожна людина має можливість замислитися над тим, що вона може зробити для вирішення екологічних проблем. Війна завдала величезної шкоди природі та екології. Наш прямий обов’язок – вже сьогодні починати дбати про відродження навколишнього середовища. На території навчального закладу протягом дня було висаджено фруктові та декоративні дерева.

Читати далі… →

Акція “Допоможи птахам”

Берегти природу, а особливо птахів, як невід’ємну її частину, – це обов’язок кожного! Традиційно учні нашого закладу допомагають птахам пережити зимові засніжені та морозні дні, влаштовуючи акції “Допоможи птахам”.

Всесвітній день домашніх тварин

30 листопада – Всесвітній день домашніх тварин. Офіційно день домашніх тварин у нас в Україні не святкують. Але, як відзначають захисники тварин, це ще одна нагода приділити більше уваги своїм маленьким друзям. Пропонуємо вам переглянути відеоальбом “Наші вірні друзі”. Монтаж відео виконала учениця 4 класу Катя Кардаш

Брейн-ринг “Екологія – SOS”

Учні 4 класу (класний керівник Хоменко Олена Володимирівна) здійснили віртуальну подорож на планету Екологія, якій загрожувала екологічна катастрофа. Четвертокласники разом з Екосиком виконували різноманітні завдання: сортували сміття, виростили Дерево добрих справ, розгадували кросворди та загадки. Виконавши всі завдання, вони врятували планету від загибелі. Найактивніші учасники брейн-рингу були нагороджені грамотами. Сподіваємося, що в майбутньому ці діти стануть справжніми захисниками нашої планети.