ГоловнаНовини2021Січень

Monthly Archives: Січень 2021

Пам’яті Героїв Крут

Бій під Крутами. Окрема сторінка української історії, виведена кривавим чорнилом. Героїчний подвиг юнаків, які не мали особливої військової підготовки, але грудьми встали на захист Батьківщини. 29 січня учні закладу переглянули документальний фільм “Крути. Пишемо Історію”

Міжнародний день пам’яті жертв голокосту

До Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту для учнів старших класів був проведений урок пам’яті “Голокост: чужої біди не буває”, під час якого учні мали змогу поглибити свої знання про трагічні події в Україні під час Другої світової війни.

Онлайн-виставка учнівських робіт “Старим речам – нове життя”

До Дня дітей-винахідників педагог-організатор Саденко Оксана Анатоліївна оформила онлайн-виставку учнівських робіт “Старим речам – нове життя”. Учні ліцею проявили умілість та креативне мислення, створивши з різноманітних речей і природних матеріалів чудові вироби.

Цього року учні 9-х класів складатимуть ДПА

Інформація про начебто звільнення від проходження державної підсумкової атестації учнів 9-х класів або її проходження онлайн є недостовірною.

Про це йдеться у повідомленні Міністерстві освіти і науки.

У відомстві зазначають, що у 2020/21 навчальному році учні 9-х класів згідно з наказом МОН №1262 складатимуть державну підсумкову атестацію у закладі освіти в письмовій формі.

«Відповідно, інформація про звільнення від проходження ДПА учнів 9-х класів та/або її проходження онлайн є недостовірною. Крім того, твердження про ускладнення ДПА для учнів 9-х класів у 2020/21 навчальному році є необґрунтованим», – наголошують у Міністерстві освіти.

Завдання для проведення атестації в закладі освіти затверджуватиме керівник закладу освіти.

ПЕРЕЛІК
предметів, із яких у 2020/21 навчальному році проводиться державна підсумкова атестація учнів 9-х класів

1. Українська мова.

2. Математика.

3. Один із навчальних предметів зі списку (за рішенням педагогічної ради закладу освіти, затвердженим наказом керівника закладу освіти):

1) біологія, всесвітня історія, географія, зарубіжна література, іноземна мова (англійська, іспанська, німецька або французька мова відповідно до освітньої програми закладу освіти), інформатика, історія України, основи правознавства, українська література, фізика, хімія – для учнів класів з українською мовою навчання, у яких не вивчається мова національної меншини чи корінного народу;

2) біологія, всесвітня історія, географія, література, іноземна мова (англійська, іспанська, німецька або французька мова відповідно до освітньої програми закладу освіти), інформатика, інтегрований курс «Література», історія України, мова національної меншини, мова корінного народу, основи правознавства, українська література, фізика, хімія – для учнів класів з навчанням або вивченням мови національної меншини.

Корисні поради батькам: Як налаштувати дітей на дистанційне навчання

Перша та найголовніша порада – зберігати спокій і не панікувати

Психолог Юлія Святенко розповіла, як правильно організувати навчальний процес вдома під час січневого локдауну, аби уроки проходили з користю.