ГоловнаНовиниБез категорії

Category Archives: Без категорії

День пам’яті трагедії Бабиного Яру

Біль від трагедії Бабиного Яру до сьогодні озивається в наших серцях. Ми не в змозі змінити хід історії, але ми можемо і повинні не забувати про загиблих. Адже поки ми їх пам’ятаємо, доти вони живуть у наших серцях… Вічна пам’ять всім загиблим у Бабиному Яру.

З метою усвідомлення учнями важливості толерантного ставлення до інших народів, класні керівники ліцею провели виховні години до Дня пам’яті жертв Бабиного Яру .

Учні почули розповідь про події, пов’язані з трагедією в Бабиному Яру, який став могилою десятків тисяч євреїв, а також українських патріотів, військовополонених, громадян інших національностей. Під час німецької окупації Києва у 1941-1943 роках було розстріляно від 100 до 150 тисяч осіб, дві третини з яких були євреї.

Вшанування пам’яті жертв трагедії на українській землі завершилося хвилиною мовчання.

День знань

Потіцький ліцей вітає всіх з початком навчального року!!!

Сьогодні у нашому ліцеї свято – свято зустрічі з ліцеєм, зі своїми вчителями та однокласниками.

Нехай початок навчального року принесе всім багато нових досягнень та звершень.

Бажаємо усім великих успіхів у навчанні, міцної дружби, цікавих уроків та веселих перерв.

Особливо хвилюючим і незвичним цей день був для наших першокласників.
Хоменко Олена Володимирівна (класний керівник 1 класу) влаштувала для своїх учнів справжнє свято – цікаве, захоплююче, незабутнє…

Також для учнів ліцею класними керівниками були проведені перші патріотичні уроки: “Ми-українці: честь і слава незламним” та виховні години з техніки безпеки. Впродовж дня було відпрацьовання алгоритму дій під час повітряної тривоги.

Знання роблять людину сильнішою, мудрішою, добрішою, допомагають відкривати нові істини.

Дякуємо нашим захисникам за можливість навчатися!!!

Вдалого старту нового навчального року з вірою в Перемогу!!!

Всеукраїнський проєкт «Обери професію своєї мрії»


12 жовтня 2021 року учні 10 та 11 класів долучилися до Всеукраїнського онлайн уроку з профорієнтації, який відбувся у рамках реалізації Всеукраїнського проєкту з профорієнтації та побудови кар’єри «Обери професію своєї мрії». Мета цього проєкту – сприяти учням старших класів закладів загальної середньої освіти свідомо обрати професію своєї мрії, стати успішним у житті та реалізувати себе в Україні.

Літературний глобус “Каскад читацьких емоцій”

Бібліотекар Лапко Галина Петрівна провела з учнями 3 класу бесіду про значення книги в житті людини та про користь від читання книги. Також третьокласники переглянули відео “22 цікавих фактів про книгу”.

Read more… →