ГоловнаНовиниБез категорії

Category Archives: Без категорії

День святого Миколая

Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі та діти. Цей святковий зимовий час розпочинається 19 грудня, коли відзначається День святого Миколая.

Напередодні цього дня діти згадують усі свої добрі та погані вчинки, а також пишуть листи до Святого Миколая.

День святого Миколая – одне з найулюбленіших дитячих свят. Українці з давніх-давен вважають Миколая своїм заступником, захисником бідних і знедолених, який завжди несе Добро.

Цікаво та весело 19 грудня пройшло свято Миколая в нашому закладі. Учні ліцею разом з педагогом-організатором, Махинею Наталією Миколаївною,  підготували цікаве театралізоване свято “У Миколая в ранній час подарунки є для нас”. По закінченню заходу діти отримали подарунки від Святого Миколая. А Святий побажав усім гарного настрою, а учням веселих свят та незабутніх зимових канікул.

Запровадження НУШ в середній школі

Із 1 вересня 2022 року вчителі 5-х класів прийняли естафету впровадження реформи НУШ в середній школі. Навчання у 5 класі передбачає впровадження інноваційних підходів до структури та змісту навчання, розвиток дослідницьких навичок дитини. Педагоги нашого ліцею організовують пізнавальний процес, який приносить радість дитині, широко використовують в освітньому процесі дослідницьку та проєктну діяльності.

Read more… →

День пам’яті трагедії Бабиного Яру

Біль від трагедії Бабиного Яру до сьогодні озивається в наших серцях. Ми не в змозі змінити хід історії, але ми можемо і повинні не забувати про загиблих. Адже поки ми їх пам’ятаємо, доти вони живуть у наших серцях… Вічна пам’ять всім загиблим у Бабиному Яру.

Read more… →

День знань

Потіцький ліцей вітає всіх з початком навчального року!!!

Сьогодні у нашому ліцеї свято – свято зустрічі з ліцеєм, зі своїми вчителями та однокласниками.

Нехай початок навчального року принесе всім багато нових досягнень та звершень.

Бажаємо усім великих успіхів у навчанні, міцної дружби, цікавих уроків та веселих перерв.


Особливо хвилюючим і незвичним цей день був для наших першокласників.
Хоменко Олена Володимирівна (класний керівник 1 класу) влаштувала для своїх учнів справжнє свято – цікаве, захоплююче, незабутнє…
Read more… →