Головна2022Березень

Monthly Archives: Березень 2022

Організація навчання у початковій школі. Рекомендації МОН

Міністерством освіти і науки надані методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу у 2021/22 навчальному році у початковій школі в умовах воєнного часу.

Рекомендації мають бути застосовані органами місцевої влади, місцевого самоврядування та закладами загальної середньої освіти.

Одноразова зміна алгоритмів вступу до університетів та складання ДПА

Сьогодні ВРУ ухвалила законопроєкт №7132, яким дозволено одноразову зміну алгоритмів вступу до університетів та складання ДПА.

Держава, у першу чергу, висловила довіру педагогам, які в цьому навчальному році виставлять учням підсумкові оцінки без державної підсумкової атестації. Сьогодні ВРУ ухвалила законопроєкт №7132, яким дозволено одноразову зміну алгоритмів вступу до університетів та складання ДПА. Держава, у першу чергу, висловила довіру педагогам, які в цьому навчальному році виставлять учням підсумкові оцінки без державної підсумкової атестації.

До уваги педагогів і батьків учнів початкової школи!

До уваги педагогів і батьків учнів початкової школи!
Ваші діти зможуть навчатися навіть в евакуації та без стабільного інтернет-зв’язку!
На сайтах Інституту педагогіки НАПНУ та проєкту “Світ чекає крилатих” можна буде безоплатно завантажити електронні посібники та інтерактивні презентації для учнів 1-4 класів для роботи на весь період до нашої перемоги. Детальна інформація й посилання на всі матеріали тут https://undip.org.ua/to-teachers/edu-projects/svit-chekaie-krylatykh-osvitniy-proiekt/

Інститут педагогіки НАПН України (https://undip.org.ua/to-teachers/edu-projects/svit-chekaie-krylatykh-osvitniy-proiekt/)
Світ чекає крилатих: освітній проєкт – Інститут педагогіки НАПН України
Пропонуємо навчальні матеріали для забезпечення дистанційного освітнього процесу на період запровадження воєнного стану

Щодо ДПА і ЗНО для випускників 11-х класів

Міністерство освіти і науки спільно з Комітетом Верховної Ради з питань освіти і науки напрацювало алгоритм щодо цих ключових точок оцінювання учнів. 

Ухвалено рішення про зміну алгоритму вступу до закладів вищої освіти та складання ДПА. Зовнішнє оцінювання та державна підсумкова атестація проводитися не будуть. Пропозиції оприлюднені в законопроекті, який зареєстрований у Верховній Раді за № 7132. Ідеться виключно про вступ у 2022 році.

Наразі МОН розробляє алгоритм цьогорічного вступу. З метою запобігання будь-яким проявам корупції жодних іспитів у закладах вищої освіти не проводитиметься.

Для школярів створено єдиний онлайн-розклад

Міністерство освіти створило єдиний Всеукраїнський онлайн-розклад для організації дистанційного навчання школярів в умовах війни.

Розклад розроблено для учнів 1–11 класів. Він працює на основі Google-календаря, до якого матимуть доступ усі охочі. Для опрацювання кожної навчальної теми запропоновано відповідні матеріали Всеукраїнської школи онлайн (відеоуроки, конспекти, тестові завдання). Для зручності навчання в складних воєнних умовах користувачі мають змогу завантажити мобільний застосунок Всеукраїнської школи онлайн. Також функціонуватиме кабінет учителя для підтримання дистанційного зв’язку з учнем. Окрім того, школярі зможуть переглядати трансляції телеуроків на телеканалах Суспільне, Піксель, Плюсплюс і на платфомах MEGOGO, 1+1 video, Київстар ТБ. Розклад цих занять буде оприлюднено на офіційних каналах МОН і на телеканалах. https://mon.gov.ua/ua/vseukrayinskij-rozklad

Школярі повертаються за парти

Після вимушених двотижневих канікул школярі повертаються за парти.

Вже сьогодні, 14 березня, розпочався освітній процес в ОЗО «Потіцький ліцей Миронівської міської ради Київської області». Навчання буде проводитися дистанційно. Школярі, які з початку війни переїхали в с. Потік, с. Коритище та с. Польове, можуть долучитися до навчання у нашому закладі.