ГоловнаНовиниПатріотичне виховання

Category Archives: Патріотичне виховання

Виховна година “Міста Героїв. Перемоги України у війні”

«Мі́сто-геро́й Украї́ни» — це почесна відзнака, встановлена Президентом України 6 березня 2022 року для відзначення подвигу, масового героїзму та стійкості громадян, виявлених у захисті своїх міст під час відсічі збройної агресії російської федерації проти України.

Читати далі… →

Тиждень поезії

Вже почалось, мабуть, майбутнє.

Оце, либонь, вже почалось…

Не забувайте незабутнє,

воно вже інеєм взялось!

І не знецінюйте коштовне,

не загубіться у юрбі.

Не проміняйте неповторне

на сто ерзаців у собі!

Ліна Костенко

Читати далі… →

20 лютого 2024 року – десята річниця вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

Ця дата стала символом незламної волі українського народу, його готовності боротися за свої права та гідність. Однак він є також трагічною сторінкою в історії України, коли мирні протести на Майдані перетворилися на кровопролитну боротьбу за майбутнє країни. 

20 лютого в Україні є символічно важливою датою, оскільки вона пов’язана з подіями під час Революції Гідності 2014 року. Цього дня в самому серці Києва відбулася одна з найбільш кривавих сторінок українського суспільства, протистояння між протестувальниками та силовиками.

Читати далі… →

16 лютого – День Єднання!!!

Вітаємо із Днем Єднання! Бажаємо, щоб усі ми – українці, які вірять у перемогу та наближають її всіма силами – були здоровими, рішучими та вмотивованими! І нехай наша єдність дарує нам крила у найважчі часи!!!

Читати далі… →

«Хустка – долі берегиня»

“А хустка в нас завжди була в пошані

У літню спеку й люті холоди.

Їх гарно так замотували пані,

Як йшли до церкви, вдома, та й завжди…”

Надія Красоткіна

Хустка для українок – це не просто головний убір, це річ символічна, знакова і є нашою культурною спадщиною. Вона об’єднувала жіночі покоління та передавалася як родинна цінність від матері до доньки. З нею пов’язано з безліч звичаїв та обрядів. Хустка вважалася оберегом – захищала волосся жінки від привороту та злого ока. Більшість українок мають традиційну українську хустку у своєму гардеробі, адже Різдвяний вечір та Коляду не можна уявити без даного аксесуару. Цей автентичний аксесуар надає сучасним українкам колоритного образу.

Читати далі… →

“Допоможем ЗСУ рідненьким”

До Міжнародного дня Волонтера який відзначається 5 грудня за ініціативи керівництва та адміністрації закладу в ОЗО “Потіцький ліцей Миронівської міської ради Київської області” 4 та 5 грудня проводився благодійний ярмарок, мета якого – це збір коштів на потреби Збройних сил України. Діти невпинно намагаються допомогти нашим волонтерським організаціям, які в свою чергу підтримують наших захисників. До організації та проведення цього заходу доєднались класні колективи 1-11 класів та батьки учнів.

Читати далі… →