ГоловнаНовиниПатріотичне виховання

Category Archives: Патріотичне виховання

21 листопада – День Гідності і Свободи
21 листопада, День Гідності та Свободи, в ліцеї відзначили заходами, що нагадали про події, які назавжди залишились в пам’яті українців.
З нагоди цього свята 21 листопада проведено низку заходів, серед них: виховний захід “Героями не народжуються” для учнів 11 класу, виховний захід для учнів 8 класу “Ігри патріотів”, патріотичний квест «Україна починається з тебе» було проведено для учнів 5-Б класу, учні 3 класу влаштували патріотичну квест-гру “Діти єднають Україну” та виготовили саморобку, яка символізує єдність всіх куточків держави. В усіх класних колективах відбулися інформаційні години спілкування
«Україна – країна нескорених», де згадали події Майдану і вшанували пам’ять загиблих в ті дні хвилиною мовчання, переглянули документальний фільм про події на Майдані.

Ці доленосні події згуртували весь український народ навколо високої мети – відстоювання незалежності України, її стабільного розвитку в європейському співтоваристві, досягнення гідного рівня життя.
Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії. Слава Україні! Героям слава!

9 листопада – День української писемності та мови

Сьогодні в українців свято –

Писемності та мови день,

Вітати поспішаємо завзято,

Вірші складаємо, співаємо пісень.

Бажаєм мові процвітати,

Народу, щоб її не забував.

В писемності та мові наша сила.

Як націю вона єднає нас!!!

Сьогодні в День української мови та писемності, учні старших класів та вчителі нашого ліцею, традиційно долучилися до написання Радіодиктанту національної єдності – 2022. Це ще одна чудова нагода відчути себе частинкою чогось важливого, великого та ще й отримати позитивні емоції.

Молодші здобувачі освіти теж долучилися до відзначення свята. Учні 3 класу разом з класним керівником Кардаш Л.Д. створили лепбук «9 листопада- День української писемності та мови»
Ця робота сприятиме усвідомленню значення рідної мови, прагнення вивчати і збагачувати наш скарб — українську мову.

День Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи – свято в Україні, що святкується щороку 21 листопада на честь початку двох революцій: Помаранчевої революції (початок 22 листопада 2004 року) та Революції Гідності (акція студентів та громадських активістів розпочалася 21 листопада 2013 року).

День визволення Києва

6 листопада Україна відзначала День визволення Києва від нацистських окупантів.

У 10 класі відбулася класна година спілкування з нагоди 78 річниці визволення Києва від нацистських окупантів. Учні переглянули відеофільм та ознайомилися з краєзнавчими матеріалами про Дніпровський десант, який був висаджений на території нашого району під час битви за Дніпро у 1943 році.