ГоловнаНовиниКультура та етика

Category Archives: Культура та етика

Віртуальна екскурсія музеями України

Музеї – духовні скарбниці, що зберігають безцінні пам’ятки історії, культури та мистецтв, служать суспільству та його розвиткові. Тому головним у музеї є відвідувач. Сьогодні учні 8 класу разом зі своєю учителькою Чабак Оленою Андріївною стали віртуальними відвідувачами картинних галерей України.

Діти побували в Київській галереї “Глобус”, Національному художньому музеї України. Надзвичайно приємно вразили їх експозиції Національного музею мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків.

Екскурсії в музей закладу «Світлиця»

18 травня у всьому світі відзначають Міжнародний день музеїв. Учні нашого закладу сьогодні відвідали музей “Світлиця”. Вони з величезним інтересом розглядали музейні експонати, цікавилися їхнім призначенням. Також учні познайомилися з експозицією “Розвиток української писемності”

Read more… →

Бетховен українського слова

Учні нашого ліцею долучилися до відзначення 150 річниці дня народження Василя Стефаника. Старшокласники стали учасниками Круглого столу «Василь Стефаник. Хто він?». Разом з Ніною Василівною Стрельченко вони ще раз пройшли життєвими стежинами письменника, поговорили про його творчість.