![](https://pnvk.net/wp-content/uploads/2024/05/IMG_20240527_101354-1024x771.jpg)
Із 17 по 21 травня на основі Всеукраїнської програми ментального здоров’я “Як ти?” реалізованої за ініціативи першої леді України Олени ЗЕЛЕНСЬКОЇ в нашому закладі було проведено серію уроків серед учні 7-11 класів, мета яких – це збереження ментального здоров’я учасників освітнього процесу.
Важливим пріорітетом сьогодні залишається психологічна підтримка, збереження емоційних та психічних станів , а також формування в учнів готовності до самостійного життя.
Кожен педагогічний працівник нашого закладу здатен враховувати емоційне та психофізичне самопочуття у дітей та із відповідальністю й розумінням відноситься до всіх учасників освітнього процесу, підтримуючи при цьому позитивний мікроклімат в класному колективі. Завжди вміло застосовують у своїй роботі всі рекомендації, які надає психологічна служба закладу і піклуються про ментальне здоров’я учнів використовуючи в своїй роботі психостимулюючі вправи, вправи на психологічне розвантаження, на саморегуляцію і т.п.
Дякуючи всім спільним діям наші учні почуваються захищеними, а сприятливі умови, які були направлені на це, стали добрими умовами для навчальної та творчої діяльності учнів.
![](https://pnvk.net/wp-content/uploads/2024/06/IMG-b80bd7980dbced7058901aebe22e41dd-V-1024x768.jpg)
![](https://pnvk.net/wp-content/uploads/2024/06/IMG-2d0ba1f4b892224303a1cd6c00eb1b94-V-1024x768.jpg)
![](https://pnvk.net/wp-content/uploads/2024/06/IMG_20240502_103541-771x1024.jpg)
![](https://pnvk.net/wp-content/uploads/2024/06/IMG_20240502_102818-771x1024.jpg)
![](https://pnvk.net/wp-content/uploads/2024/06/IMG_20240502_103005-771x1024.jpg)