![](https://pnvk.net/wp-content/uploads/2024/06/COLLAGE_20240601_010112-1024x1024.jpg)
![](https://pnvk.net/wp-content/uploads/2024/06/IMG-708c6600d25a2bc51c84698ad54abc0f-V-1024x1024.jpg)
24 травня в нашому навчальному закладі було проведено заходи по збереженню здоров’я присвячених Дню цивільної оборони. Метою заходу є активація в учнів критичного мислення в разі надзвичайної ситуації, здатності до самозбереження власного фізичного здоров’я та вміння реагувати та надавати допомогу іншим.
Протягом дня у всіх класних колективах були проведені інформаційні години спілкування на яких обговорювались такі теми як: “Пожежна безпека”, “Повітряна тривога! Не ігноруй! Реагуй!”, “На допомогу поспішай, першу медичну допомогу надавай” та ін.
Під керівництвом педагога-організатора Махині Н.М. та соціального педагога Потапенко Д.О. була проведена квест-гра, де учні мали змогу проявити свої здібності у знаннях з мінної та пожежної безпеки. Показали власні вміннях діяти в надзвичайних ситуаціях, при наданні першої медичної допомоги, при обстрілах, при хімічній небезпеці та інших ситуаціях, які можуть загрожувати здоров’ю людини. Команди, які брали участь були нагороджені похвальними грамотами.
Такі заходи є дуже важливими, адже вони допомагають дітям знаходити швидкі рішення в найнепередбачуваних ситуаціях. Ніщо не може бути важливіше за людське життя, то ж навчаймо зберігати та цінувати його!
![](https://pnvk.net/wp-content/uploads/2024/06/IMG-74f5b27d240a5cf485f2f4bc090daed9-V-1024x1024.jpg)
![](https://pnvk.net/wp-content/uploads/2024/06/IMG-42ef0680b4bdb83e81741011a9909505-V-1024x1024.jpg)
![](https://pnvk.net/wp-content/uploads/2024/06/IMG-8927635959a1a30801f5a967cbe17b14-V-1024x1024.jpg)
![](https://pnvk.net/wp-content/uploads/2024/06/IMG-ca10900111927fe3066ed16830fcac21-V-1024x1024.jpg)