![](https://pnvk.net/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-09_16-41-47-016-1024x703.jpg)
З учнями 6-Б класу, під керівництвом класовода Оніщенко М.О., було проведено виховний захід на тему “Єдина справжня розкіш – це розкіш людського спілкування”. Діти мали змогу переглянути інформаційне відео “Культура спілкування”, ознайомились із поняттям як “спілкування” та з його різновидами. Учні більш детально ознайомились із правилами спілкування між людьми у реальному та віртуальному житті. Метою заходу було покращення знань у дітей про культуру спілкування із дорослими та однолітками в закладі освіти, а також за його межами. Діти усвідомили, що людське спілкування завжди має бути толерантне, ввічливе, доброзичливе та спокійне. Учні створили постер та написали правила спілкування між людьми й усвідомили, що для них краще спілкуватися в реальному світі, ніж у світі соціальних мереж.
![](https://pnvk.net/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-09_16-41-34-099-1024x728.jpg)