ГоловнаНовиниПатріотичне вихованняВійськово-патріотична гра “Сокіл” (Джура)

Військово-патріотична гра “Сокіл” (Джура)

12 і 19 травня команда “Чорні запорожці” від нашого ліцею брала участь у Всеукраїнській дитячо-патріотичній грі “Сокіл”(Джура), яка проходила на базі Миронівському академічному ліцеї ім. Т.Г.Шевченка.

Учні мали змогу позмагатися в демонстрації навичок зі стройової підготовки, наданні долікарської допомоги, збиранні та розбиранні зброї, стрільби, метанню мячиків, творчо мистецькому конкурсі “Ватра”, подоланні смуги перешкод та перетягуванню линви. Кожен учасник рою показав високий рівень підготовки.

Під час змагань учасники рою випробували себе на міцність у військово-спортивних, культурно-інтелектуальних та патріотичних конкурсах. Наші юні козаки проявили свої творчі здібності у конкурсі “Ватра”, свою обізнаність і логіку у вікторинах, силу в конкурсі перетягування линви, продемонстрували вміння орієнтуватися на місцевості і долати різні перешкоди. Виховання патріотичного настрою та національної свідомості у нашого молодого покоління є найголовніше на даний час. На таких юнаках, на таких дівчатах буде будуватися майбутнє нашої країни. Якщо вони будуть свідомі, то ми будемо розцвітати та Україна буде відома на весь світ!!!

Ми вами пишаємось! Гра “СОКІЛ” (Джура) виховує справжніх патріотів!!