16 грудня до нашого закладу завітали волонтери, яким були передані кошти на потреби нашим військовим. Учні вторгували ці кошти на благодійній шкільній акції-ярмарку домашньої випічки. Кошти будуть використані для потреб українських бійців, котрі зараз відстоююють суверенітет нашої держави. Також діти передали обереги та листи з побажаннями повертатися живими і мирного неба для всієї України. ![]() ![]() Наша сила в єдності і лише разом ми наближаємо нашу перемогу!!! |
![](https://pnvk.net/wp-content/uploads/2022/12/изображение_viber_2022-12-17_20-30-11-697-1024x768.jpg)