ГоловнаНовиниЕкологічне виховання

Category Archives: Екологічне виховання

Вода – джерело життя

До Всесвітнього дня водних ресурсів педагог-організатор Саденко Оксана Анатоліївна провела з учнями 2 класу бесіду “Вода-джерело життя”. Діти переглянули відео, обговорили його. Виконували завдання, використовуючи лепбук про воду.

Read more… →

УРОК ДОБРОТИ

5 жовтня учні 7 класу Потіцького академічного ліцею (вчитель Матвієнко Ірина Анатоліївна) долучилися до проведення ІІІ Всеукраїнського уроку доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин», присвячений Всесвітньому дню тварин.

Інтелектуальна гра “Світ навколо нас”

Усім відомо, що гра – це не просто забавка. Саме творча діяльність дитини сприяє її всебічному розвитку. Сьогодні в 3 класі нашого ліцею відбулася інтелектуальна гра «Світ навколо нас». Між собою змагалися команди «Знайки» та «Чомусики». Учні-ерудити здійснили веселу  мандрівку до країни знань. Ініціатором цієї незвичайної подорожі стала Овчаренко Світлана Василівна – класний керівник 3 класу. Під час гри учні виявили широкий кругозір, уміння логічно мислити та працювати в команді.   Пошуки відповідей на цікаві  питання дали можливість виявити і випробувати власний інтелект, увагу та зосередженість в цілому.