ГоловнаНовиниВиховні справи

Category Archives: Виховні справи

Зустріч із Лесею

Напередодні дня народження славетної доньки українського народу – Лесі Українки – учні 10 класу (вчитель української мови та літератури, заступник директора з навчально-виховної роботи Стрельченко Ніна Василівна) розповідали своїм однокласникам та друзям з 9 класу про Лесю, її дитинство та юність; про її кохання, непросте, але таке цікаве життя. Із величезним задоволенням слухали її поезію та декламували самі.

Read more… →

День спонтанного прояву доброти

У День спонтанного прояву доброти педагог-організатор Саденко Оксана Анатоліївна з учнями 6 класу провела бесіду “Добро починається з тебе…”. Шестикласники розгадували кросворди, писали афоризми про добро. А наостанок виготовили “Дерево добрих справ”.

Read more… →

Всеукраїнська акція “16 днів без насильства”

У рамках Всеукраїнської акції “16 днів без насильства” та до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом у нашому навчальному закладі для учнів старших класів був проведений відеолекторій з профілактики наркоманії та наркозлочинності.

Міжнародний день толерантності

16 листопада учні та вчителі Потіцького академічного ліцею відзначили Міжнародний день толерантності. З нагоди цієї дати у навчальному закладі відбувся ряд тематичних заходів: бесіди, квест, флешмоби. Особливо яскраво відзначили “свято терпимості” учні 3 класу (учитель Хоменко Олена Володимирівна та асистент учителя Сорока Галина Петрівна).