ГоловнаArticles by: PAL Zauch

All posts by PAL Zauch

День пам’яті жертв Голодомору

Сьогодні старшокласники та педагоги нашого ліцею стали учасниками мітингу біля сільського пам’ятника жертвам Голодомору, який організували староста с. Потік та працівники сільського будинку культури. Присутні пригадали померлих та вшанували пам’ять про них хвилиною мовчання.

“16 днів проти насильства”

Учні 10-11 класів долучилися до акції “16 днів проти насильства” і провели заняття «Від миру в сім’ї – до миру в країні». Соціальний педагог Потапенко Діна Олексіївна познайомила старшокласників із проявами домашнього насильства та правовою допомогою щодо його подолання.

Проєкт «Ноутбук кожному вчителю»


23 листопада гуманітарний відділ виконавчого комітету Миронівської міської ради Обухівського району Київської області передав ОЗО «Потіцький ліцей Миронівської міської ради Київської області  8 ноутбуків. Сучасна комп’ютерна техніка надійшла  у заклад  в межах реалізації проєкту Міністерства освіти і науки та Міністерства цифрової трансформації «Ноутбук кожному вчителю».
Директор ліцею Олександр Іванович Зварич вручив ґаджети вчителям.

День Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи – свято в Україні, що святкується щороку 21 листопада на честь початку двох революцій: Помаранчевої революції (початок 22 листопада 2004 року) та Революції Гідності (акція студентів та громадських активістів розпочалася 21 листопада 2013 року).

Творча майстерня «Моя професія у житті»

Старшокласники нашого ліцею долучилися до Всеукраїнського тижня професійної (професійно-технічної) освіти.

Учні переглянули майстер-класи, ворк-шопи, які провели для них здобувачі  професійної освіти та майстри виробничого навчання. 

Ми за здоровий спосіб життя

Щорічно в третій четвер листопада в більшості країн світу відзначається Міжнародний день відмови від паління (No Smoking Day). 18 листопада в Потіцькому ліцеї були проведені відеолекторій та заняття з профілактики вживання алкогольних напоїв, наркотичних речовин під девізом «Ми здорове покоління».