ГоловнаГоловна

Головна

 • Козацькі розваги
  Напередодні свята Покрови в Потіцькому ліцеї відбулося спортивне свято “Козацькі розваги”

  Учасниками змагань стали збірні команди 5-11 класів. Юні козаки змагалися у силі, спритності, кмітливості та влучності. Наостанок усі мали змогу поласувати смачною козацькою кашею, приготованою на вогнищі. Учасники змагань та глядачі отримали величезне задоволення від дійства.

 • Подорож до книжкового царства
  Вже стало доброю  традицією в бібліотеці нашого закладу урочисто посвячувати першокласників у читачі. Цьогоріч свято відбулося 11 жовтня.

  Бібліотекар Лапко Галина Петрівна провела екскурсію бібліотекою для наймолодших учнів ліцею, розповіла про правила користування книгами. Діти продемонстрували хороші знання українських народних казок. Наприкінці свята дітям вручили посвідчення читачів.

 • Віртуальна екскурсія музеями України
  Музеї – духовні скарбниці, що зберігають безцінні пам’ятки історії, культури та мистецтв, служать суспільству та його розвиткові. Тому головним у музеї є відвідувач. Сьогодні учні 8 класу разом зі своєю учителькою Чабак Оленою Андріївною стали віртуальними відвідувачами картинних галерей України.

  Діти побували в Київській галереї “Глобус”, Національному художньому музеї України. Надзвичайно приємно вразили їх експозиції Національного музею мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків.

 • Всеукраїнський проєкт «Обери професію своєї мрії»

  12 жовтня 2021 року учні 10 та 11 класів долучилися до Всеукраїнського онлайн уроку з профорієнтації, який відбувся у рамках реалізації Всеукраїнського проєкту з профорієнтації та побудови кар’єри «Обери професію своєї мрії». Мета цього проєкту – сприяти учням старших класів закладів загальної середньої освіти свідомо обрати професію своєї мрії, стати успішним у житті та реалізувати себе в Україні.

 • Брейн-ринг “Екологія – SOS”
  Учні 4 класу (класний керівник Хоменко Олена Володимирівна) здійснили віртуальну подорож на планету Екологія, якій загрожувала екологічна катастрофа. Четвертокласники разом з Екосиком виконували різноманітні завдання: сортували сміття, виростили Дерево добрих справ, розгадували кросворди та загадки. Виконавши всі завдання, вони врятували планету від загибелі. Найактивніші учасники брейн-рингу були нагороджені грамотами. Сподіваємося, що в майбутньому ці діти стануть справжніми захисниками нашої планети.