ГоловнаГоловна

Головна

  • Тиждень початкової школи
    https://youtu.be/fCvKvP8os4I?feature=shared

    З 15 квітня до 19 квітня 2024 року в нашому ліцеї проходив Тиждень початкової школи. Він був насичений багатьма різноманітними подіями: цікавими виставками, конкурсами, віртуальними подорожами та захоплюючими змаганнями.
    Для учнів було дуже важливо те, що вони були дослідниками і винахідниками у різних сферах. До Тиждня початкової школи кожен клас підготував колаж «Мріі нашого класу». Щоб не було війни, щоб всі були здорові, завести домашнього улюбленця, подорожувати, жити і навчатися без тривог. Це те, про що мріють наші діти.
    Тиждень початкових класів закінчився, але продовжуватиметься праця креативних вчителів, які пробуджують творчість і пізнання, підтримують інтерес та бажання вчитися.
    Учителі початкових класів ще раз довели, що вони справжні фахівці своєї справи, а учні нашого ліцею – розумні і талановиті.

  • Всеукраїнський день довкілля
    https://youtu.be/ODkYmUTaxaY?si=nUlE9q3EM0QkDFte

    Для будь-якої дитини, все навколо – цікаве та дивовижне. Кожен звук, дотик чи запах сприяє їх розвитку. Адже, вони починають вчитись з того самого дня, коли народились.

    У малому віці вони дуже швидко засвоюють знання. Саме тому, дуже важливо надати дитині правильні базові знання в цей період їх життя.
    Разом з “базовими” вміннями, у вигляді читання та писання, дитям необхідно додатково розповідати про навколишній світ. Причому, на відміну від читання, знання про екологію будуть засвоюватись значно легше. Проте для того, щоб дитина слухала, потрібно її зацікавити та пояснювати як екологічна ситуація планети тісно пов’язана з існуванням та життям людей на планеті.

    В нашому закладі до Всеукраїнського дня довкілля з учнями 5-11 класів проводились виховні години на тему “Поговоримо про проблеми довкілля рідного краю”, фотоквест “Мій квітник – найкращий”, бесіди про проблеми довкілля, перегляд інформаційних відео та різні розвивальні ігри, метою яких було сформувати вміння у дітей встановлювати взаємозв’язок «людина – природа». Окрім цього навчити учнів сприймати прекрасне в природі, а також розуміти цю красу й розвивати у них потребу самим створювати прекрасне та виховати любов до природи й шанобливе ставлення до неї.

    Головна наша місія — створити соціум, який буде жити в гармонії з природою. Тому в першу чергу слід навчити наших дітей усвідомлювати власну відповідальність за навколишній світ й зрозуміти це самим.

    Всі ці дії мають бути в одному напрямку, то ж оберігаймо наше довкілля разом!

  • Виховна година “Міста Героїв. Перемоги України у війні”

    «Мі́сто-геро́й Украї́ни» — це почесна відзнака, встановлена Президентом України 6 березня 2022 року для відзначення подвигу, масового героїзму та стійкості громадян, виявлених у захисті своїх міст під час відсічі збройної агресії російської федерації проти України.

    У зв’язку з другою річницею визволення українських земель від рашистських загарбників у закладі освіти  відбулися тематичні заходи у рамках медійної кампанії “Міста Героїв. Перемоги Україні у війні” присвячених звільненню населених пунктів різних регіонів нашої держави від російської окупації. 12 квітня вчитель історії Чабак О.А. провела виховний урок для учнів 5 класу. Під час заходу здобувачі освіти мали змогу ознайомитися з історією міст, які називають Героями, та подіями оборони цих міст у 2022 році.

    Волноваха, Гостомель, Маріуполь, Харків, Херсон, Чернігів, Буча, Ірпінь, Миколаїв, Охтирка – ці десять міст, а ще багато інших міст та містечок, селищ та сіл, які героїчно боролися і продовжують боротися проти збройної агресії, назавжди залишаться в серцях всіх учасників заходу. Олена Андріївна розповіла трагічну історію кожного міста, яке відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського нагороджено почесною відзнакою. Присутні переглянули світлини руйнацій цих міст. Дійсно, втрати вражаючі, найактивнішим було обговорення саме оборони  Миколаєва.

    Єдність українців забезпечила  успіх захисту держави з перших годин 24 лютого. Відзначаємо зусилля  усіх, хто захищав державу чи допомагав   це робити. Наші міста стали містами героїв, наші села стали селами героїв – людей, які допомагали вистояти одне одному і державі.

  • Тиждень здоров’я

    «Тиждень здоров’я» в нашому закладі пройшов під гаслом «У наших руках щасливе майбутнє, бо ми за здоровий спосіб життя». Оздоровчі заходи, які були сплановані на цьому тижні мали на меті допомогти  учням осягнути глибину проблеми першопричини порушення здоров’я і набути знань та вмінь, які сприятимуть збереженню їх фізичного, соціального й психічного здоров’я. А також ці заходи були спрямовані на формування в учнів прагнення до постійного покращення свого способу життя та виховання свідомого ставлення до свого здоров’я.

    Під час проведення тижня були використані різноманітні методи роботи, а саме: ігри, прогулянки на свіжому повітрі, екскурсії до парку, ранкові зарядки та виховні заходи під час яких з дітьми обговорювались корисні та шкідливі звички дітей, які впливають на загальний стан організму. Зокрема, класні керівники 1-11 класів провели з учнями години спілкування на тему: «Твоє здоров’я у твоїх руках».

    Окрім цього, соціальний педагог Потапенко Діна Олексіївна провела оздоровчий захід з учнями 5 класу на тему: “Крокуємо до здоров’я”, під час якого учні розгадували загадки, малювали дерево здоров’я, складали тексти власних вистав та грали у різні інтелектуальні ігри. Вихованці 7 класу стали учасниками гри “Корисне та шкідливе”. Учні 4 класу взяли участь у квест-грі “Здорове харчування”, яке організувала та провела для них педагог організатор Махиня Наталя Миколаївна.

    З учнями 6-Б класу було проведено квест “Стежками здоров’я”. Учні переглядали інформаційні відео “7 квітня – Всесвітній день здоров’я” та “Режим дня. Корисні та шкідливі звички”. Учні створювали постери про здоровий спосіб життя та влаштували цікавий квест з завданнями щодо корисних та шкідливих звичок під керівництвом класного керівника Оніщенко Марини Олегівни.

    Сьогодні проблема здоров’я дитини, її уміння захистити себе в навколишньому середовищі була і залишається актуальним питанням у системі виховання і ми, дорослі, повинні вчити дітей зберігати його.

  • Атестація педагогічних працівників

    “Хто добре навчається,

    той буде й добре працювати”

    Народна мудрість

    27 березня 2024 року у нашому ліцеї проходив творчий звіт педагогічних працівників, які атестуються. На засіданні атестаційної комісії вирішили: проатестувати педагогічних працівників, які підлягають черговій  атестації у 2023/2024 навчальному році.

    з/пПрізвище, ініціали  ПосадаРік  останньої атестаціїРік підви-щення квалі-фікаціїНа яку категорію, звання претендує
    1Коцюмаха С.Г.Вчитель математики20192019-2023Підтвердження вищої кваліфікаційної категорії
    2Скорозвон А.В.Вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури20192019-2023Підтвердження вищої кваліфікаційної категорії
    3Хоменко О.В.Вчитель початкової школи20192019-2023Присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст ІІ категорії»
    4Кардаш Л.Д.Вчитель початкової школи20192019-2023Присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст ІІ категорії»
    5Сорохманюк Л.О.Вчитель початкової школи20192019-2023Підтвердження кваліфікаційної категорії «спеціаліст»
    6Пшинична К.М.Вихователь ДНЗ20192019-2023Підтвердження кваліфікаційної категорії «спеціаліст»
    7Крячок Л.В.Бібліотекар20192019-2023Підтвердження кваліфікаційної категорії «спеціаліст»
    8Крячок Л.В.Вчитель образ. мистецтва, вчитель фізичного виховання20192019-2023Підтвердження кваліфікаційної категорії «спеціаліст»
    9Лапко Г.П.Бібліотекар20192019-2023Підтвердження кваліфікаційної категорії «провідний бібліотекар»