ГоловнаГоловна

Головна

 • Інтелектуальна гра “Всезнайка”
  26 листопада учні 4 класу (класний керівник Овчаренко Світлана Василівна) влаштували інтелектуальні змагання “Всезнайка”.

  Ця надзвичайно весела гра надала можливість четвертокласникам продемонструвати свій розум, уважність, розсудливість. А глядачі отримали величезне задоволення від побаченого.
 • Безпечне цифрове середовище
  Сексуальне насилля онлайн – один з викликів, який стоїть перед батьками та педагогами. Діти можуть стикатись із сексуальним насилля в Інтернеті у формах секстингу, кібергрумінгу та сексторшену.

  У рамках освітнього проєкту”STOP SEXTING” від 1 до 11 класу нашого закладу були проведені уроки про безпечне цифрове середовище для дітей.

 • Вона говорила за націю
  Учні та вчителі нашого закладу активно долучилися до святкування 150-річчя з дня народження Лесі Українки

  .

  Першокласники знайомилися з казками Лесі Українки та малювали до них ілюстрації (класний керівник Кардаш Леся Дмитрівна). Учні 3 класу (класний керівник Хоменко Олена Володимирівна) провели виховний захід “Леся на ім’я Зірка”. Учні познайомилися із життєписом Лесі Українки, переглянувши презентацію, читали її твори і робили ілюстрації до прочитаного. Учні 9 класу переглянули фільм “У пошуках правдивого портрету Українки” та мультиплікаційний проєкт “Мавка, фемінізм та 200 гривень” (учителька української мови та літератри Сакун Ірина Володимирівна). Всі учні мали змогу познайомитися з Лесею, переглянувши тематичну виставку “Я в серці маю те, що не вмирає…” (бібліотекар Лапко Галина Петрівна)

 • Виставка ілюстрацій
  До 150 річниці дня народження Лесі Українки вчитель образотворчого мистецтва Сорока Галина Петрівна оформила виставку дитячих ілюстрацій до творів поетеси “Горить зоря її поезії над краєм”

 • Зустріч із Лесею

  Напередодні дня народження славетної доньки українського народу – Лесі Українки – учні 10 класу (вчитель української мови та літератури, заступник директора з навчально-виховної роботи Стрельченко Ніна Василівна) розповідали своїм однокласникам та друзям з 9 класу про Лесю, її дитинство та юність; про її кохання, непросте, але таке цікаве життя. Із величезним задоволенням слухали її поезію та декламували самі.