Головна

 • Новий навчальний рік розпочнеться з 1 вересня

  До кінця червня Міністерство освіти спільно з Міністерством охорони здоров’я розроблять додаткові протоколи, що визначатимуть заходи безпеки у закладах освіти до повернення дітей з 1 вересня.
  Про це в інтерв’ю РБК Україна сказала в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій, відповідаючи на запитання щодо повернення учнів до шкіл 1 вересня.
  За словами Мандзій, адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 липня.
  «Безперечно, я за те, щоб діти повернулись до школи. Але щоб умови навчання у школі були безпечними», – наголосила в.о. міністра освіти і науки.
  Вона зазначила, що зараз Міносвіти готується до проведення ЗНО та вступної кампанії і основним завданням є збереження здоров’я учасників освітнього процесу.
  Також вона висловила переконання, що діти повернуться до шкіл 1 вересня.
  «До кінця червня спільно з МОЗ готуємо додаткові протоколи, які визначатимуть заходи безпеки у закладах освіти до повернення дітей з 1 вересня. Я впевнена, що новий навчальний рік для учнів шкіл розпочнеться з 1 вересня.

 • Техніка безпеки під час літніх канікул
 • Відкриття спортивного майданчика

  Сьогодні в нашому навчальному закладі відбулася знакова та надзвичайно приємна подія. Біля опорного закладу «Потіцький академічний ліцей – центр позашкільної освіти»  було урочисто відкрито спортивний майданчик зі штучним покриттям, який був профінансований з державного бюджету в рамках реалізації  Державної  Програми  «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України» та за підтримки місцевих меценатів: Королевича Віктора Леонідовича – голови ПП «Коротищанське»; Бабича Миколи Васильовича – голови ПАТ «Миронівське»; Педченка Василя Івановича – голови СФГ «Педченка В.І»; Мальованого Івана Анатолійовича – голови СФГ «Мальованого В.В.»; Припіяла Андрія Васильовича – голови ФГ «Припіяло А.В.»; Приходька Віктора Митрофановича – директора ТОВ «Потік-Агро».


  На  відкритті  був присутній заслужений працівник фізичної культури та спорту, член Національного олімпійського комітету, начальник Управління фізичної культури та спорту Київської обласної державної адміністрації Сергій Тимофєєв, який привітав усіх присутніх з цією знаковою подією для села та району та  подарував для юних футболістів м’ячі.
  Голова районної державної адміністрації Ігор Черногод привітав та подякував усім, хто був причетний до організації робіт та встановлення майданчика.
  Всі бажаючі оглянули спортивний майданчик та спільно з  начальником Управління фізичної культури та спорту Київської обласної державної адміністрації Сергієм Тимофєєвим випробували тренажерне обладнання.

 • Останній дзвінок 2020
  https://youtu.be/ZMHGDMMSxX8
 • Учасники пробного ЗНО отримають запрошення до 1 червня

  Пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 15 червня 2020 року, з інших навчальних предметів – 17 червня 2020 року.

  Відповідний наказ виданий Українським центром оцінювання якості освіти.

  Оновлені запрошення-перепустки, у яких будуть зазначені адреси пунктів пробного тестування, учасники тестування отримають 1 червня через особисті електронні кабінети.

  Для входу до кабінету учасника пробного тестування необхідно увести логін та пароль, отримані раніше від регіонального центру. Для того щоб роздрукувати запрошення-перепустку для участі в пробному ЗНО, необхідно скористатися опцією «Сформувати запрошення-перепустку». Документ формується у форматі PDF та завантажується автоматично.

  Результати пробного тестування з української мови буде оприлюднено до 21 червня, з інших предметів — до 23 червня.