ГоловнаНовини2020Вересень

Monthly Archives: Вересень 2020

Інструктивно-методична нарада

17 вересня вчителі нашого закладу Дундал Наталія Володимирівна та Сорока Галина Петрівна стали учасниками інструктивно-методичної наради для педагогічних працівників закладів освіти та фахівців інклюзивно-ресурсного центру (ІРЦ) “Організація інклюзивного навчання в закладах освіти Київської області у 2020-2021 навчальному році”. Захід відбувся в режимі онлайн на платформі zoom.

Наші переможці

Сьогодні відбулося нагородження переможців змагань Олімпійського тижня.
Ми вітаємо їх, бажаємо у майбутньому здобути ще більше перемог.
Щира подяка всім учасникам змагань.

Веселі перерви

Здоровий означає веселий, бадьорий та життєрадісний. Щоб завжди бути у гарній формі, необхідно турбуватися про свій організм. Учні нашого закладу знають, що сонце, вода, повітря та ігри на спортивному майданчику – вірні помічники на шляху до відмінного здоров’я та міцного імунітету. Тому під час перерв та після уроків вони із задоволенням проводять там час.

Соціальні мережі VS HUMAN: комунікація з учнями в 2020 році

Під час карантину український Edtech-ринок був перенасичений цифровими інструментами для онлайн-освіти. Але опитування свідчать, що вчителі обирали неспеціалізовані під навчання платформи, такі як соціальні мережі. Вони стали найдоступнішими каналами комунікації між вчителем та учнем у період пандемії.

День знань

1 вересня 2020 року в Потіцькому академічному ліцеї, як і в усіх навчальних закладах України, незвичне. Не було, на жаль,  святкової лінійки, Першого дзвінка, схвильованих  виступів першачків та випускників… Проте відбулися надзвичайно цікаві перші уроки.