ГоловнаНовиниВідпочинок і дозвілля

Category Archives: Відпочинок і дозвілля

Веселі перерви

Здоровий означає веселий, бадьорий та життєрадісний. Щоб завжди бути у гарній формі, необхідно турбуватися про свій організм. Учні нашого закладу знають, що сонце, вода, повітря та ігри на спортивному майданчику – вірні помічники на шляху до відмінного здоров’я та міцного імунітету. Тому під час перерв та після уроків вони із задоволенням проводять там час.

Свято Масниці


З прадавніх часів до нас ідуть життєва мудрість і настанови щодо способу життя. Вони закладені в українських звичаях та обрядах. Як і рідна мова, звичаї об’єднують людей в один народ.  І як би не змінювався світ, ми повинні  зберігати ті духовні скарби, які дісталися нам у спадок від попередніх поколінь.
Один із таких обрядів,  Масницю, спробували відтворити учні нашого ліцею. Святкування Масниці пройшло надзвичайно весело та цікаво. Після театралізованого дійства спалили опудало Зими, а потім відбувся  ярмарок, і всі поласували смачними млинцями, варениками та різноманітними тістечками.

Виставка малюнків “А вже весна, а вже красна!”


Весна – це чудовий час року, час пробудження природи, прильоту і веселого щебету пташок, що радує око. Очікуючи цю прекрасну пору, учні ліцею вирішили долучитися до прекрасного – намалювати весну. Роботи вийшли дуже гарними! Так з’явилася виставка «А вже весна, а вже красна!»
       Дитячі малюнки наповнені яскравістю весняних барв, співом птахів, неймовірним весняним ароматом. Вони звертають нашу увагу на красу весняної природи та дарують відчуття гармонії зі світом.

Конкурсна програма “Під знаком Купідона”

13 лютого в ліцеї відбулася конкурсна програма для старшокласників до Дня святого Валентина «Під знаком Купідона». Захід був присвячений Дню закоханих, тому журі обирало на конкурсі найромантичнішу пару «Валентин та Валентина».  З великим задоволенням та захопленням усі присутні в залі спостерігали за конкурсантами та вболівали за них. По закінченню програми відбулося нагородження конкурсантів. 

Ліцей моєї мрії: навчаємось, граємо, відпочиваємо

Ліцей- це не тільки місце, де навчають, це місце, де діти і вчителі проводять значну частину свого життя. У нашому навчальному закладі є необхідне обладнання для навчання та відпочинку. Зручні диванчики надають домашньої атмосфери, а настільні ігри виконують розвиваючу роль та відволікають дітей від ґаджетів.

Буккросинг: нехай мої книги читають друзі!

З початку навчального року в нашому закладі розпочалася акція “Буккросинг”. Для цього у коридорах ліцею обладнали спеціальні полиці, щоб зацікавлені читачі могли взяти книгу та поставити на заміну іншу.

Головна мета акції – залучити дітей до читання і зробити книгу доступною.